ADBL Leather Kit - kompletní sada na kůži

Kompletní luxusní sada na kůži.

Skladem
Kód: 2586
Značka: ADBL
790 Kč –25 % 590 Kč
26d3f27c414c9e635fbde6564a2a
Akce Novinka
790 Kč –25 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Luxusní sada na kůži. Pro každou koženou část Vašeho vozu i třeba nábytku v domácnosti.

 

ADBL čistič na kůži

Odmašťuje bez vysychání povrchu. Vytvořeno na základě přírodních čisticích složek. Bezpečné pro horní vrstvu pokožky. Vytváří stabilní pěnu, která umožňuje dlouhou práci bez namáčení. Produkt lze ředit demineralizovanou vodou půl na půl

Kondicioner na kůži

Vyživuje a ztmavne. Má vynikající ochranné vlastnosti. Krásně zjemní a vyživý kůži. Pohodlná práce s díky jemné vůni pokožky. Připraveno k použití.

 

 Kožená vůně - mlha

Osvěžovač vonící po kůži určený pro interiéry automobilů. Účinně zlepšuje náladu a pohodu. Může být nastříkán na rohože, látkové čalounění a pod sedadly. Ideální pro auto, stejně jako pro domácnost nebo kancelář.

 

Mikrovlákná utěrka 

Mikrovlákno určené pro čištění a péči o kožené povrchy. Díky funkční velikosti a tenkému materiálu je velmi praktický a přesně funguje dobře ve švech nebo ohybech. Díky své vysoké absorpci snadno shromažďuje nečistoty a zbytky produktu. Nezanechává pruhy ani fragmenty vláken. Snadno se čistí.

 

Kartáč na kůži

Kožený kartáč se smíšenými štětinami. Díky ergonomickému designu se s ním velmi pohodlně pracuje. Kompatibilita s ADBL LEATHER CLEANER poskytuje vysokou efektivitu práce při zachování jemnosti pro povrch, který má být vyčištěn.

 

Pěnič

150ml láhev s pěnivou tryskou. Umožňuje pěnění ADBL LEATHER CLEANER poskytující hustou a stabilní pěnu. Umožňuje dlouhou práci bez nadměrného namáčení vyčištěného povrchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADBL je polská značka profesionální automobilové kosmetiky, která je mimořádně efektivní v pomoci nejen automobilovým nadšencům a nadšencům, ale i profesionálům. Filozofii ADBL představuje následující prohlášení : "PŘEDSTAVTE SI, O KOLIK PŘÍJEMNĚJŠÍ BY BYLO ŽÍT VE SVĚTĚ VŽDY ČISTÝCH A VOŇAVÝCH AUTOMOBILŮ, ULIC, MĚST A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, PROTOŽE ČISTÁ AUTA JSOU ŠŤASTNÝMI ŘIDIČI". Proto se produkty ADBL vyznačují nejen nejvyšší kvalitou,ale také jedinečnými vlastnostmi výrobků. To je také způsobeno skutečností, že ADBL je jednou z mála společností v oboru, která implementuje celý výrobní proces od myšlenky přes recept a výrobu až po balení, které je nejen moderní a estetické, ale má také rafinované a čitelné štítky. Zákazníci také oceňují ADBL pro své vysoce kvalitní produkty vždy nabízené za velmi příznivé ceny. Nabídka ADBL zahrnuje celou řadu produktů od účinných aktivních pěn a šamponů přes rychlé detaily a tekuté vosky, přípravky na ochranu vnitřních i vnějších plastů, přípravky na čištění a ochranu pryžových prvků, mytí čalounění, přípravky, jako je krvácející ráfek, a konče příslušenstvím, jako jsou kartáče na detailigu, mikrovlákna a rukavice pro mytí vozu. Přípravky ADBL jsou nejen vysokou kvalitou, efektivitou a efektivitou, ale také příjemnými pocity pro smysly díky zajímavým kombinacím vůní, např. tropické noci, sušenkám nebo koksu. V nabídce ADL najdeme produkty určené profesionálům. Jedná se o produkty řady PRO, včetně APC PRO, Shampoo Pro, Pre-sprey Pro nebo Wpie Out Pro. ADBL neustále vylepšuje a vylepšuje své produkty a zavádí nové produkty. V poslední době se objevilo několik nových produktů, jako je vysoce kvalitní mycí rukavice pro mikrovlákna ADBL CareMitt nebo celá řada aktivních pěn Yeti. Revolucí na detailním trhu roku 2018 je lešticí stroj ADBL Roller dostupný ve dvou variantách: malý, praktický válec s zdvihem 9 mm a větší, výkonnější válcový stroj ADBL s zdvihem 15 mm.