ADBL Care mitt mycí rukavice na auto

ADBL mycí rukavice na auto Care mitt - je velmi hebká mikrovlákná mycí rukavice na auto. 27x20cm

Skladem
Kód: 2073
Značka: ADBL
259 Kč
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

ADBL mycí rukavice  Care mitt - je velmi hebká mikrovláknová mycí rukavice na auto. Mytí s touto rukavicí je díky jejím vlastnostem velmi šetrné pro lak a nemusíte se tak bát ,že poškrábete části vozu. Vysoké a jemné mikrovlákna jsou tím nejšetrnějším co můžete na mytí laku použít.  Vlez do rukavice auto je vytvořen příjemným lemem, takže Vám na ruce pěkně drží a příjemně se Vám s ní myje.  Rozměry této mycí rukavice jsou 27x20 cm a tím vyniká mezi konkurenty. Již žádná houba na mytí auta, ale jen tato šetrná mycí rukavice. Navíc má vnitřní systém, který zabraňuje sklouznutí rukavice během používání. Snadno se udržuje v čistotě.

Péče o rukavici :  

1. Nikdy neperte více jak na 30 stupňú.

2. Perte jen samostatně s mikrovláknými utěrkami a sušícími ručníky.

3. Nikdy nepoužívejte aviváž, ale jen přípravky k tomu určené - Auto Finesse Micro Wash 500 ml koncentrovaný přípravek pro praní             mikrovláknových utěrek.

4. Nenechávejte nikde kde se na mycí rukavici práší ukládejte si do boxů .

 

Máte vše potřebné k mytí vozu? Neváhej a prohlédni si náš kompletní sortiment zde.

 

 

Tip: Používejte na mytí vozu PH neutrální autošampony.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADBL je polská značka profesionální automobilové kosmetiky, která je mimořádně efektivní v pomoci nejen automobilovým nadšencům a nadšencům, ale i profesionálům. Filozofii ADBL představuje následující prohlášení : "PŘEDSTAVTE SI, O KOLIK PŘÍJEMNĚJŠÍ BY BYLO ŽÍT VE SVĚTĚ VŽDY ČISTÝCH A VOŇAVÝCH AUTOMOBILŮ, ULIC, MĚST A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, PROTOŽE ČISTÁ AUTA JSOU ŠŤASTNÝMI ŘIDIČI". Proto se produkty ADBL vyznačují nejen nejvyšší kvalitou,ale také jedinečnými vlastnostmi výrobků. To je také způsobeno skutečností, že ADBL je jednou z mála společností v oboru, která implementuje celý výrobní proces od myšlenky přes recept a výrobu až po balení, které je nejen moderní a estetické, ale má také rafinované a čitelné štítky. Zákazníci také oceňují ADBL pro své vysoce kvalitní produkty vždy nabízené za velmi příznivé ceny. Nabídka ADBL zahrnuje celou řadu produktů od účinných aktivních pěn a šamponů přes rychlé detaily a tekuté vosky, přípravky na ochranu vnitřních i vnějších plastů, přípravky na čištění a ochranu pryžových prvků, mytí čalounění, přípravky, jako je krvácející ráfek, a konče příslušenstvím, jako jsou kartáče na detailigu, mikrovlákna a rukavice pro mytí vozu. Přípravky ADBL jsou nejen vysokou kvalitou, efektivitou a efektivitou, ale také příjemnými pocity pro smysly díky zajímavým kombinacím vůní, např. tropické noci, sušenkám nebo koksu. V nabídce ADL najdeme produkty určené profesionálům. Jedná se o produkty řady PRO, včetně APC PRO, Shampoo Pro, Pre-sprey Pro nebo Wpie Out Pro. ADBL neustále vylepšuje a vylepšuje své produkty a zavádí nové produkty. V poslední době se objevilo několik nových produktů, jako je vysoce kvalitní mycí rukavice pro mikrovlákna ADBL CareMitt nebo celá řada aktivních pěn Yeti. Revolucí na detailním trhu roku 2018 je lešticí stroj ADBL Roller dostupný ve dvou variantách: malý, praktický válec s zdvihem 9 mm a větší, výkonnější válcový stroj ADBL s zdvihem 15 mm.