Neohodnoceno

ADBL Tar Pro 5L - profesionální dehet, odstraňovače lepidla

Velmi účinný odstranovač lepidla a priskiřice a asfaltu.  balení 5l

Skladem (2 ks)
Kód: 2253
Značka: ADBL
720 Kč

POPIS PRODUKTU

 ADBL TAR PRO

Určeno výhradně pro profesionály výrobek na odstraňování dehtu. Zvládá rychle a efektivně i se starými nečistotami a asfaltu, lepidla nebo pryskyřici. Navrženo pro povrchy odolné vůči rozpouštědlům. Připraven k použití. Velmi snadné sundávání samolepek a lepidla po nich. Velmi osvědčený výrobek za velmi přijatelnou cenu. 

Nastříkáte na lak karoserie a necháte 2-3 min působit a pak jednoduše setřete mikrovláknou utěrkou.

Velikost balení 5l

Nádherný kanystr - ke každému kanystru mikrovláknová utěrka.

Neváhejte si prostudovat celou naší kategorii AUTOKOSMETIKA

Neustále pro Vás přidáváme nové a nové produkty autokosmetiky a tím se snažíme at máte co největší výběr za co nejlepší ceny. Jsme velmi rádi, že náš obchod je stále oblíbenějším a budeme se snažit Vaší důvěru nezklamat. A proto jsme se rozhodli dávat ke každé objednávce dárek zdarma. Cena dárku vždy je určena velikostí objednávky. Neváhejte nás navštěvovat stále a stále. a neopomínejte i na oleje Millers Oils.

 

 

ADBL je Polská značka profesionální automobilové kosmetiky, která  mimořádně účinně pomáhá nejen automobilovým nadšencům a nadšenkyním, ale i profesionálům. FILOZOFIE ADBL JE "PŘEDSTAVTE SI, O KOLIK PŘÍJEMNĚJŠÍ BY BYLO ŽÍT VE SVĚTĚ VŽDY ČISTÝCH A VOŇAVÝCH AUT, ULIC, MĚST A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, PROTOŽE ČISTÁ AUTA JSOU ŠŤASTNÍ ŘIDIČI.". Proto se produkty ADBL vyznačují nejen nejvyšší kvalitou,ale také jedinečnými vlastnostmi výrobků. To je také způsobeno skutečností, že ADBL je jednou z mála společností v oboru, která implementuje celý výrobní proces od nápadu přes receptury a výrobu až po obaly, což je nejen moderní a estetické, ale má také leštěné a čitelné štítky. Zákazníci si také cení ADBL pro své vysoce kvalitní produkty, vždy nabízené za velmi rozumné ceny. ADBL nabízí řadu produktů od účinných aktivních pěn a šamponů přes rychlé detailery a tekuté vosky, přípravky pro zajištění vnitřních a vnějších plastů, přípravky pro čištění a zajištění gumových prvků, mytí čalounění, přípravky, jako je krvácející ráfek a končící příslušenstvím, jako jsou kartáče na detailigu, mikrovlákna a rukavice pro mytí auta. Přípravky ADBL jsou nejen vysoce kvalitní, efektivní  vše najdete u nás Váš www.detailing-car.cz