Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

ADBL Tar Pro 5L - profesionální dehet, odstraňovače lepidla

Velmi účinný odstranovač lepidla a priskiřice a asfaltu.  balení 5l

Skladem (2 ks)
Kód: 2253
Značka: ADBL
720 Kč
Kategorie: AUTOKOSMETIKA
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

POPIS PRODUKTU

 ADBL TAR PRO

Určeno výhradně pro profesionály výrobek na odstraňování dehtu. Zvládá rychle a efektivně i se starými nečistotami a asfaltu, lepidla nebo pryskyřici. Navrženo pro povrchy odolné vůči rozpouštědlům. Připraven k použití. Velmi snadné sundávání samolepek a lepidla po nich. Velmi osvědčený výrobek za velmi přijatelnou cenu. 

Nastříkáte na lak karoserie a necháte 2-3 min působit a pak jednoduše setřete mikrovláknou utěrkou.

Velikost balení 5l

Nádherný kanystr - ke každému kanystru mikrovláknová utěrka.

Neváhejte si prostudovat celou naší kategorii AUTOKOSMETIKA

Neustále pro Vás přidáváme nové a nové produkty autokosmetiky a tím se snažíme at máte co největší výběr za co nejlepší ceny. Jsme velmi rádi, že náš obchod je stále oblíbenějším a budeme se snažit Vaší důvěru nezklamat. A proto jsme se rozhodli dávat ke každé objednávce dárek zdarma. Cena dárku vždy je určena velikostí objednávky. Neváhejte nás navštěvovat stále a stále. a neopomínejte i na oleje Millers Oils.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADBL je polská značka profesionální automobilové kosmetiky, která je mimořádně efektivní v pomoci nejen automobilovým nadšencům a nadšencům, ale i profesionálům. Filozofii ADBL představuje následující prohlášení : "PŘEDSTAVTE SI, O KOLIK PŘÍJEMNĚJŠÍ BY BYLO ŽÍT VE SVĚTĚ VŽDY ČISTÝCH A VOŇAVÝCH AUTOMOBILŮ, ULIC, MĚST A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, PROTOŽE ČISTÁ AUTA JSOU ŠŤASTNÝMI ŘIDIČI". Proto se produkty ADBL vyznačují nejen nejvyšší kvalitou,ale také jedinečnými vlastnostmi výrobků. To je také způsobeno skutečností, že ADBL je jednou z mála společností v oboru, která implementuje celý výrobní proces od myšlenky přes recept a výrobu až po balení, které je nejen moderní a estetické, ale má také rafinované a čitelné štítky. Zákazníci také oceňují ADBL pro své vysoce kvalitní produkty vždy nabízené za velmi příznivé ceny. Nabídka ADBL zahrnuje celou řadu produktů od účinných aktivních pěn a šamponů přes rychlé detaily a tekuté vosky, přípravky na ochranu vnitřních i vnějších plastů, přípravky na čištění a ochranu pryžových prvků, mytí čalounění, přípravky, jako je krvácející ráfek, a konče příslušenstvím, jako jsou kartáče na detailigu, mikrovlákna a rukavice pro mytí vozu. Přípravky ADBL jsou nejen vysokou kvalitou, efektivitou a efektivitou, ale také příjemnými pocity pro smysly díky zajímavým kombinacím vůní, např. tropické noci, sušenkám nebo koksu. V nabídce ADL najdeme produkty určené profesionálům. Jedná se o produkty řady PRO, včetně APC PRO, Shampoo Pro, Pre-sprey Pro nebo Wpie Out Pro. ADBL neustále vylepšuje a vylepšuje své produkty a zavádí nové produkty. V poslední době se objevilo několik nových produktů, jako je vysoce kvalitní mycí rukavice pro mikrovlákna ADBL CareMitt nebo celá řada aktivních pěn Yeti. Revolucí na detailním trhu roku 2018 je lešticí stroj ADBL Roller dostupný ve dvou variantách: malý, praktický válec s zdvihem 9 mm a větší, výkonnější válcový stroj ADBL s zdvihem 15 mm.