Auto Finesse Avalanche Chocolate Orange Snow Foam 1000 ml aktivní pěna s vůní čokolády a pomerančů

Snow Foam Chocolate Orange 1000 ml je silně efektivní, pH neutrální, aktivní pěna s vysokou pěnivostí 

Skladem
Kód: 14104
Značka: Auto Finesse
439 Kč
Kategorie: Aktivní pěna
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

 Tato aktivní pěna vytváří opravdu velmi hustou pěnu, která se hodně dlouho udrží na znečištěném laku automobilu. Napomáhá tak uvolnit špínu a vlastní vahou ji stahuje z automobilu pryč. Navíc disponuje naprosto geniální šetrností a lubricitou. Vysoká efektivita s minimální spotřebou! Do 1 litrové nádoby odlejte cca 50-100 ml roztoku a do 1 litru dolejte čistou vodou. Aktivní pěnu naneste přes tlakový pěnový systém a nechte působit po dobu přibližně 5 minut. Důkladně opláchněte tlakovým ostřikem. Nedovolte, aby roztok na povrchu zaschnul! Aktivní pěna na auto usnadní Vaši práci.

 

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Avalanche patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Auto Finesse Avalanche ve všech provedeních je pH neutrální aktivní pěna i v koncentrátu. (Odměřené pH koncentrátu = 8). Je tak vhodná i pro péči o veterány, nebo vozy s množstvím jinak na péči citlivých částí a pro mytí auta bez škrábanců.

Aroma: čokoláda s pomerančem
Objem: 1000 ml
Hmotnost: 1.1 kg

Cena za 1ks

Promo video Auto Finesse:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.