Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Auto Finesse Avalanche Snow Foam 5 l aktivní pěna

Aktivní pěna, která má vysokou pěnivost - PH neutrální  5l 

Skladem (1 ks)
Kód: 14155
Značka: Auto Finesse
1 039 Kč
Kategorie: Aktivní pěna
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Avalanche Snow Foam 5 l aktivní pěna - má vysokou pěnivost a nádhernou vůni citrusů ✅

snow foam

Tato aktivní pěna na auto vytváří velmi hustou pěnu, která  se déle udrží na znečištěném laku vozu a pomáhá uvolnit špínu. Vysoká efektivita s minimální spotřebou! Do 1 litrové nádoby odlejte cca 50-100 ml roztoku a do 1 litru dolejte čistou vodou. Auto Finesse Avalanche patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel. Aktivní pěna ✅ na mytí auta by měla být nedílnou součástí každého z nás kdo má rád svůj automobil. Aktivní pěna  na auto od Auto Finesse se opravdu pro své vlastnosti vyplatí nakoupit a šetrně tak umýt svůj automobil.

Příchuť: citrusové plody

Cena za 1ks

 

Tuto aktivní pěnu musíš mít.

Objem  5l 

K této aktivní pěně doporučujeme z naší nabídky wapku Bigboi. Se kterou dosáhnete maximálních úspěchů

Pokud jsi něco nenašel v kategorii AUTOKOSMETIKA  - neváhej nás kontaktovat a postaráme se o dodání Vašeho vytouženého produktu.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.