Auto Finesse Citrus Power Bug&Grime Remover 1000 ml PH neutrální odstraňovač hmyzu a špíny

Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 1000 ml PH neutrální čistič hmyzu a špíny neodstraňující vosky a nanopovlaky.

Můžeme doručit do:
14.2.2023
K dispozici
Kód: 13599
Značka: Auto Finesse
339 Kč –3 % 329 Kč
Kategorie: Autokosmetika pro odstranění hmyzu
Záruka: 2 roky
AF logo white sh39 cn mgxk 89 sp2q ml
339 Kč –3 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Citrus Power Bug & Grime Remover 1000 ml PH neutrální čistič hmyzu a špíny neodstraňující vosky a nanopovlaky.

Šetrný PH neutrální čistič vám umožní odstranit špínu a hmyz bez nutnosti drhnutí a tím narušení voskové či nano vrstvy. Je bezpečný pro použití na lak, sklo, plasty a další. Auto Finesse Citrus Power je ideálním přípravkem pro péči o ošetřený automobil v případě, kdy klasický autošampón prostě není dostatečně efektivní. Díky vysoké efektivitě je vhodný i pro čištění motorového prostoru a k odstranění mastnoty a v neposlední řadě k oživení vosku. Perfektní k odstranění soli po zimě.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Citrus Power patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Objem: 1000 ml

 

 

 

V našem eshopu najdete kompletní sortiment autokosmetiky -  A doporučujeme vše dokonale prostudovat zde.

Doporučujeme ještě použít k tomuto přípravku Aktivní pěnu

Přejeme příjemné prohlížení v našem eshopu.

Bezpečnostní list k výrobkům naleznete zde: Bezpečnostní listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.