Auto Finesse Finale 500 ml Quick Detailer prémiový detailer

Auto Finesse Finale 500 ml Quick Detailer prémiový detailer: pokročilý detailer obsahující příměs carnaubského vosku.

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Skladem
Kód: 13595
Značka: Auto Finesse
349 Kč –6 % 329 Kč
Kategorie: Vosk na auto
Záruka: 2 roky
70 auto finesse finale 500 ml quick detailer premiovy detailer
349 Kč –6 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Finale 500 ml Quick Detailer prémiový detailer: pokročilý detailer obsahující příměs carnaubského vosku.

Finale je opravdu skvělý víceúčelový přípravek, který zvýrazňuje lesk laku. Odstraňuje lehké znečištění, stopy po vodě a otisky prstů z laku, skla a chromu. Je založen na vodní bázi obohacené o carnaubský vosk. Snadno se používá a pomáhá déle udržet pěkný vzhled Vašeho vozu v době mezi voskováním. QuickDetailer může také výrazně pomoci v sušící fázi, po umytí naneste lehkou mlhu na mokré vozidlo pro lepší lubrikaci při sušení.

Finale obsahuje stejnou třídu T1 carnaubského vosku, kterou Auto Finesse používá ve zbytku řad pravých carnaubských vosků. Emulgované a lubricidní vodní báze detaileru. Toto vše z něj činí ideální quick detailer pro pravidelné doplňování vysoce kvalitníích voskových úprav, aby působil stále čerstvým dojmem. Na rozdíl od většiny detailerů, Auto Finesse Finale nezanechává skvrny nebo pruhy při použití v horkém, studeném nebo vlhkém počasí. Právě proto je Auto Finesse Finale považován jako jeden z nejefektivnějších detailerů.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Finale patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Naše zkušenosti:

Může se zdát, že chválíme mnoho produktů, ale pokud je opravdu nějaký produkt skvělý tak je to právě tento detailer. Neskutečně prohlubuje barvu a zvedá neskutečně lesk. Další přednost, která se hodí absolutně každému at už při detailungu nebo každému nadšenci, přípravek je možné aplikovat na veškerý materiál v exteriéru vozu. Opravdu moc doporučujeme a velmi často používáme.

Objem: 500 ml

Hmotnost: 0.55 kg

Cena za 1ks

Bezpečnostní list k výrobkům naleznete zde: Bezpečnostní listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.