Auto Finesse Foam Applicator pěnový aplikátor

Auto Finesse Foam Applicator je měkký pěnový aplikátor pro aplikaci různých přípravků.

Skladem
Kód: 1902
Značka: Auto Finesse
69 Kč –1 % 68 Kč
Auto Finesse Foam Applicator pěnový aplikátor
69 Kč –1 %
Doprava zdarma při objednávce nad 500,-
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
výhody
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Foam Applicator je jemný aplikátor vyrobený z pěnového materiálu, který slouží k aplikaci různých přípravků na povrch vozu. Tento aplikátor lze použít na všechny typy povrchů a je ideální pro aplikaci leštěnek, vosků, čističů interiéru a dalších produktů.

Aplikátor je naprosto bezpečný pro použití na všech typech lakovaných povrchů, sklech, čalounění, včetně kůže, plastů, gumy a dalších materiálů. Spolu s mikrovláknovým aplikátorem je to nezbytná součást jakékoliv výbavy na údržbu vozu.

Má průměr 100 mm a výšku 10 mm, což zajišťuje pohodlné a snadné použití. S tímto aplikátorem bude aplikace přípravků snadná a bezpečná pro váš vůz.Bezpečnostní list k výrobkům naleznete zde: Bezpečnostní listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.