Auto Finesse MPX Dual Action Polisher EU Plug

Auto Finesse MPX Dual Action Polisher EU Plug je revoluční novinka v orbitálním leštění s průměry unašečů 3" (75 mm) a 5" (130 mm) a orbitem 9 mm.

Objednáno
Kód: 2301
Značka: Auto Finesse
4 880 Kč
Kategorie: Leštičky na auto
Záruka: 2 roky
MPXa
Novinka Tip
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse MPX Dual Action Polisher EU Plug je revoluční novinka v orbitálním leštění s průměry unašečů 3" (75 mm) a 5" (130 mm) a orbitem 9 mm.

MPX Dual Action Polisher je díky své ergonomii skvěle se hodící do ruky a skvěle vyvážená pro dokonale leštění jak malých ploch na karoserii automobilu tak i na velkých plochách jako je kapota automobilu. Tato leštička na auto, která díky kmitu 9mm udělá práci téměř za Vás.

MPX je vyvinuta jako cenově nejvýhodnější strojní leštička s kmitem 9 mm pro intenzivní restaurování a zušlechťování laku a je dodáváno včetně 3 a 5 palcových unašečů se suchým zipem, které jsou navrženy tak, aby jakýkoliv uživatel měl dokonalou možnost výběru leštících kotoučů.

Tato jedinečná leštička na auto je díky motoru o 650 W  a 6ti-stupňovým nastavením rychlosti (2 000–6400 ot / min) který má pomalý a plynulý rozběh (tzv. soft start) a tělo s velmi příjemnou měkkou rukojetí pro neuvěřitelně snadné a pohodlné používání. Tento velmi precizní nástroj je vidět, že byl vyvíjen opravdu s tou největší pečlivostí a nebylo zapomenuto  také na extra dlouhý kabel, který zajišťuje při dokončování vyšších částí karoserie, jako jsou sloupky automobilu  a střechy nenastanou žádné problémy, které znepříjemnují práci a neustálou starost o kabel.

MPX lze použít s dodávanou D rukojetí nebo bez ní. Díky přednímu úchytu, který není u leštiček s 75 mm unašečem obvyklý, nabízí dokonalé a všestranné řešení leštění na jakémkoli typu panelu nebo laku.

Za nás můžeme doporučit jak začátečníkům ,kteří chtějí leštit automobil a nechtějí vynaložit velké peníze do pořizování drahých orbitálních leštiček tak i pro profesionály detailery.

Parametry leštičky Auto Finesse MPX Dual Action Polisher

Délka napájecího kabelu: 5 m
Velikost unašečů: 3" (75 mm) a 5" (130 mm)
Vhodné pro 80- 100 a 130 - 150 mm kotouče
Nastavení otáček v rozmezí 2000 - 6400 RPM
Orbit: 9 mm
Hmotnost: 1.7 kg
Výkon integrovaného motoru: 650 W
EU Plug na napájecí kabeláži
Rukojeť pro vrchní držení součástí balení
Náhradní uhlíky a klíč pro uchycení unašeče součástí balení

Výhody orbitální leštičky Auto Finesse MPX Dual Action Polisher

- dlouhý napájecí kabel 5 m
- plynulý Soft start při leštění
- plnohodnotný orbit 9 mm
- silný motor odolávající brzkému zastavení na hranách či při zvýšeném tlaku
- kvalitní komponenty odpovídající jiné cenové kategorii
- pogumovaná držadla pro pevný úchyt
- náhradní uhlíky součástí balení
- úchyt z čelní strany
- hned 2 unašeče v balení

Cena za 1ks

 

MPX

 

Dokonalé leštící pasty a celé systémy najdete na naší home page - Neváhejte si prohlédnout náš celý sortiment.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.