Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Auto Finesse Revitalise No:2 Polishing Compound 500 ml profesionální revitalizace laku

Auto Finesse Revitalise No:2 Polishing Compound 500 ml profesionální revitalizace laku: leštěnka pro odstranění rýh a škrábanců s použitím DA (dual action) leštičky.

Skladem (5 ks)
Kód: 13803
Značka: Auto Finesse
496 Kč –22 % 389 Kč
Kategorie: Leštící pasty
Záruka: 2 roky
Auto Finesse Revitalise No:2 Polishing Compound 500 ml profesionální revitalizace laku
496 Kč –22 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Revitalise No:2 Polishing Compound 500 ml profesionální revitalizace laku: leštěnka pro odstranění rýh a škrábanců s použitím DA (dual action) leštičky.

Revitalise No:2 je určen pro odstranění středního rozsahu rozsahu škrábanců a rýh. Revitalise No:2 leštící sloučeniny byly vyvinuty pro použití přes dualaction/excentrické leštičky, který dokáží překonat středně lehké vady laku. Oživující leštící sloučeniny obsahují abrazivní technologie pro snížení působených vad a vytváří tak ostřejší povrch. Ideální základ pro použití konečné fáze Revitalise No:3.

Stejně jako u všech Auto Finesse Revitalise variant, tak i No. 2 byl navržen pro práci ve spojení s nástavcem Revitalise Pad. Kombinace pad a přípravku umožňuje bez námahy odstranit závady a opravit lak s lehkostí. Po aplikaci Revitalise No:2 doporučujeme následovat s No:3. Tím zajistíte, že odstraníte veškeré škrábance či hologramy po procesu leštění.

Auto Finesse Revitalise program byl určen pro detailisty, kteří chtějí zdokonalit lak. Všechny Revitalise leštidla a pady byly navrženy pro použití s dual action/random orbital leštičkou. Všechny sloučeniny a podložky byly očíslované a barevně odlišené, aby jste si byli jisti, že postup leštění běží tak hladce, jak jen to možné a nedošlo k záměně. Kombinace Revitalise sloučenin, podložek a dual action leštičky vám umožní bezpečně vstoupit do světa strojního leštění a získat tak exkluzivního výsledku v krátkém čase.

Kompletní řada Revitalise je určena pro profesionální detailery!

Revitalise No:2 aplikujte pomocí Revilise Pad No:2

Objem: 500 ml

Hmotnost: 0.7 kg

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.