Auto Finesse Spritz Interior Detail Spray 500 ml interierový detailer

Auto Finesse Spritz Interior Detail Spray 500 ml interierový detailer - luxusní detailer pro všechny části interieru.

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Skladem
Kód: 13598
Značka: Auto Finesse
339 Kč –3 % 329 Kč
Kategorie: AUTOKOSMETIKA PRO INTERIÉR
Záruka: 2 roky
79 auto finesse spritz interior detail spray 500 ml interierovy detailer
339 Kč –3 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Spritz Strawberry Bonbon Interior Detail Spray 500 ml je luxusní detailer pro všechny části interieru s UV inhibitory a antistatickými přísadami.

Auto Finesse Spritz přichází na řadu, kdy si prostě chcete udržet automobil v interiéru ve stavu, v kterém opustil továrnu automobilky. Spritz je vhodný pro všechny povrchy interieru. Quick Detailer je určen k čištění a je určen i pro ochranu interiéru, plastů a vinylu před UV zářením a před nadměrným přílivem prachu. Jeho antistatické vlastnosti prakticky okamžitě zabraňují dalšímu přilpění prachových částí. Interiér tak zůstává mnohem déle dokonale čistý.

Spritz je na vodní bázi a zanechává originální ne lesklý povrch. Spritz je nejrychlejší způsob, jak udržovat bez poskvrny čistý interiér!

Je zcela bezpečný pro použití na všech plastových, vinylových, gumových, kovových i kožených částech. Šetrný je také ke všem typům dotykových a LCD obrazovek.

1632056370111

Auto Finesse Spritz 

Ačkoliv se materiály v interiérech výrazně změnily, je nutné se o ně starat, aby zůstaly stále jako nové. Spritz je interiérový detailer 21. století, který je navržen tak, aby dokonale pečoval o nejmodernější měkké plastové povrchy. Spritz zanechává veškeré poovrchy přirozeně matné a nelepkavé.

Spritz je navržen jak pro detailery, kteří ošetřují interier každý den ,tak pro nadšence kteří chtějí mít svůj interiér vozu neustále jako nový. Zvlášt oceníte velmi kvaliítní trigger , který dělá velmí jemný rozprach výrobku a na to upozornujeme ,že ne každý výrobek na toto má myšleno.

Postup při použití Auto Finesse Spritz  Interior Detail Spray 500 ml

 

1) Pokud je interiér vozu silně znečištěn, dopručujeme použít nejprve efektivní čistič Auto Finesse Total
2) Pokud chete odstranit jen prach z palubovky, otisku prstů a dalších lehkých nečistot lze Spritz použít samostatně. Nejprve důkladně protřepejte a naneste jednoduše lehkou mlhovinu na povrch. V těžko dostupných místech naaplikujte Spritz na mikrovláknovou utěrku a nanášejte utěrkou.
3) Čistou a suchou stranou mikrovláknové utěrky vytřete do sucha

Náš Tip: Pro dokonale tmavé plasty použíjte sealant na plasty Auto Finesse Dressle.

 

Hmotnost: 0.6 kg

Bezpečnostní list k výrobkům naleznete zde: Bezpečnostní listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.