Auto Finesse Verso All Purpouse Cleaner 1000 ml čistič a odmašťovač povrchu

 Dokonalý Univerzální čistič a odmašťovač povrchu  1000ml

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Skladem
Kód: 13600
Značka: Auto Finesse
339 Kč –3 % 329 Kč
Kategorie: Autokosmetika na odmaštění laku
Záruka: 2 roky
AF logo white zb9n r8
339 Kč –3 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Verso All Purpouse Cleaner 1000 ml  - Intenzivní čistič a odmašťovač povrchu, nezbytný doplněk pro přípravu povrchu před aplikací křemičitých nanopovlaků.

Auto Finesse Verso je koncentrovaný univerzální čistič a odmašťovač povrchu, který se může pochlubit širokou škálou čisticích schopnosti. Proto je vhodný jak pro čištění interiéru tak i vnějších částí vozidla. Verso je ideální pro čištění koberců, textilií, kůže, gumových částí.Vhodný ale také k čištění motorů, prahů, podběhů, kol, pneumatik, karoserie, atd. Díky odmašťujícím vlastnostem je ideálním prostředkem pro přípravu karoserie pro aplikace křemičitých nanopovlaků.

Tak jako všechny produkty Auto Finesse, tak i Verso patří mezi profesionální produkty určené pro vyspělé detailery. Díky vysoké efektivitě a lehkosti aplikace ale s tímto přípravkem dosáhne skvělých výsledků i začínající uživatel.

Doporučené ředění:
- motorový prostor: 1:1 - 1:5
- interier silné znečištění 1:7 - 1:10
- interier běžné znečištění: 1:10
- čištění kůže: 1:15 - 1:20

Objem: 1000 ml

Vlastní zkušenost majitelé eshopu :

Dobrý den, nikdy bych nevěřil že mi bude stačit jeden výrobek na vyčištění interiéru auta, ale je to tak. Navíc Verso si ředíte dle míry znečištění.

A jako detailer na finální šetření použijte Auto Finesse Spritz.

Bezpečnostní list k výrobkům naleznete zde: Bezpečnostní listy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.