Auto Finesse Waxmate XL aplikátor na vosk

XL aplikátor pro nanášení tuhých vosků a sealentů.

Skladem
Kód: 2085
Značka: Auto Finesse
169 Kč
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Auto Finesse Waxmate XL je ergonomický pěnový aplikátor z uzavřené buničiny pro nanášení vosků.

Auto FInesse Waxmate XL  Použítelný hlavně pro velké balení tuhých vosků (150 g vosky od Auto Finesse či jiných výrobců). Narozdíl od běžných aplikátorů, kdy při nabírání vosku využíváte efektivně 30-50% plochy, u tohoto aplikátoru využíváte celou nanášecí plochu. Toto vám zaručuje nejefektivnější a nejrovnoměrnější nanášení vosku na karoserii automobilu, navíc si uprostřed vosku nevytváříte důlek.

Ergonomický design aplikátoru pro ještě snadnější použití. Práci s XL Waxmate je prostě tak správně navrhnut ,aby splnil správný účel při aplikaci a už nikdy nebudete chtít používat jiný aplikátor.  Pohodlné nanášení jakékoliv ochrany Vám usnadní finišovací práce.

Průměr aplikátoru: 85 mm
Výška aplikátoru: 40 mm

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika značky Auto finesse patří mezí nejlepší autokosmetiku na trhu. Výrobky anglického výrobce Auto Finesse splňují největší nároky na kvalitu v oboru detailingu i v ošetření vozu pro běžné uživatele. Nabízejí širokou škálu autokosmetiky od autošamponu po aktivní pěnu až po keramickou ochranu laku karoserie. Autokosmetika Auto Finesse je poměr cena - výkon špička na světovém trhu.