Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

AUTOTRIZ Nano mini Polisher Kit 3.0

Sada na leštění velmi špatně přístupných míst. Použití je montáží na Rotační leštičku pomocí M14 závitu. V sadě Autotriz je několik malých leštících kotoučků a nástavců. Pozor nikoliv na excentr.✅ AUTOTRIZ Nano mini Polisher Kit 3.0 ✅  - opravdu dokonalé řešení .

Skladem (3 ks)
Kód: 13933
Značka: Autotriz
3 900 Kč –10 % 3 500 Kč
Kategorie: Mini leštičky
Záruka: 2 roky
Autotriz 3.0 1
Akce Tip
3 900 Kč –10 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Tato velmi zajímavá sada na leštění od velmi známého výrobce AUTOTRIZ je určená  na leštění velmi špatně přístupných míst. Použití je montáží na rotační leštičku pomocí M14 závitu. 

Proto ten kdo chce pracovat s  AUTOTRIZ Nano mini Polisher Kit 3.0 musí mít rotační leštičku. Pozor na orbitální leštičku nelze!!!! Našroubujete pomocí závitu M14 flex Extender, který má v sobě bovden a na konci je malé sklíčidlo do kterého uchopíte jeden z možných nástavců 

OBSAH SADY : AUTOTRIZ Nano Polisher Kit 3.0 viz obrázek níže.

autotriz plus menzerna
    

Autotriz příslušenství u nás zakoupíte v kategorii leštící kotouče.

 

Absolutně dokonalé řešení pro místa kde není prostor se dostat větší excentrickou leštičkou. S AUTOTRIZ Nano mini Polisher Kit 3.0 je potřeba pracovat opatrně, protože tím ,že nemá excentrický pohyb tak je možné ,že bude dělat hologramy. Na nástavce aplikujte leštící pasty co na excentr. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autotriz velmi kvalitní provedení příslušenství pro leštění a velmi kvalitní autokosmetika pro nejnáročnější detailing.AUTOTRIZ Nano Polisher Kit 3.0 - tento produkt je vlajková lod výrobce Autotriz. Doporučujeme mini unašeče a nástavce pro leštění špatně dostupných míst  na laku karoserie.