11 hodnocení

BigBoi Washr FLO profesionální tlaková myčka - wapka - Dárek

BigBoi Washr FLO profesionální tlaková myčka, která předčí veškerou konkurenci. K této dokonalé wapce dostanete  1l Aktivní pěny plus 1x mikrovláknou utěrku.

 

Momentálně nedostupné
Kód: 14022
Značka: BigBoi
7 790 Kč 6 438,02 Kč bez DPH
Kategorie: Vybavení dílny
Záruka: 2 roky
BigBoi Washr FLO profesionální tlaková myčka - wapka - Dárek
Tip
ZdarmaZdarma

BigBoi Washr FLO profesionální tlaková myčka: špičková vysokotlaká myčka s luxusní výbavou, která předčí veškerou konkurenci.

BigBoi Washr je  skvělá vysokotlaká myčka postavená dle nejvyšších standardů, které lze najít u konkurenčních produktů jen u typů v cenách vyšších jak 15000,- Kč. BigBoi Washr FLO je vybaven systémem TSS (Total stop System), který snímá průtok vody v čerpadle. Při nedostatku vody zastavuje čerpadlo a tím ho chrání proti přehřátí. V útrobách myčky naleznete bezkartáčový masivní motor čerpadla, který je podstatně tišší, než ostatní myčky na trhu. BigBoi Washr FLO je dodáván s rychlospojkou na hadici pro přívod vody a dokonce i s profesionálním napěnovačem s úchytem 1/4" Quick. Designově zcela odpovídá kompletní řadě vysoušečů BigBoi Blowr. Parametry této skvělé Wapka Bigboi je velmi povedeným produktem, který začíná být velmi žádaný a oproti konkurenci vyčnívá.

Hlavní parametry:
Minimální tlak: 2600 PSI
Pracovní napětí: 240 V / 50 Hz
Výkon motoru: 1600 W
Maximální průtok: 7 L/min
Délka hadice k pistoli: 8 m
Délka napájecího kabelu: 3 m
Maximální teplota vody na vstupu myčky: 50 st
Spojka na ústí myčky: 1/4"
Velikost balení: 60 x 37x 33 cm
Hmotnost balení: 14 kg

bigboi-washr-flo

Obsah balení:
Tlaková myčka BigBoi Washr FLO
Profesionální napěnovač s masivním tělem a způsobem uchycení 1/4 Quick
8 m propojovací hadice myčka-pistole
4 trysky
Vodní filtr
Rychlospojka na přívodní hadici odpovídající vstupu myčky
Návod

Neváhejte si vybrat z našich aktivních pěn, které máme v nabídce naší autokosmetiky. Autokosmetika splňuje ty největší nároky na šetrnost a kvalitu.  

Bigboi je výrobce zařízení pro dokonale čistá auta. V nabídce se nachazí wapky a sušiče laku. Jde o výrobky vysoké kvality, které by v žádné detailingové dílně neměli chybět.