Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Autokosmetika pro každého

Autokosmetika pro každého

 Již dlouhé roky pro Vás budujeme náš  DETAILING SHOP  proto, aby pro Vás výběr produktů byl co nejjednodušší a bylo hledání toho správného produktu zábavou.Co je to vlastně ten DETAILING ?  Mnoho z Vás nám píše, že by chtěl začít s detailingem svého vozu a nebo svých přátel potažmo se sním začít živit. Ono slovo DETAILING není žádná věda. Je potřeba, ale mít trochu vlohy, protože ne každý je určen tvořit vše na 100% a dovést vše k dokonalosti.

myti_suseni

AUTO DETAILING může vyzkoušet opravu každý. Stačí si zakoupit potřebné produkty autokosmetiky, které zde nabízíme a můžete hurá nato. Letos pro Vás připravujeme Sady autokosmetiky, která bude specializována na každý krok. Interiér, exteriér.  AUTOKOSMETIKA SADA – bude vždy obsahovat vše co je potřeba pro daný úkon na Vašem automobilu. U nás najdete opravdu vše. Třeba Menzerna One-Step Polish 3v1 - leštící pasta  od Menzerny velmi oblíbený produkt.  Dále třeba  SUŠÍCÍ RUĆNÍK NA AUTO – těch máme v nabídce hned několik a opravdu všechny velmi kvalitní. LEŠTÍCÍ PASTA – také velmi prodávané produkty ,kterých máme velký výběr .

work stuff beast

Někomu může přijít výběr autokosmetiky snadný, ale není tomu opravdu tak. Je důležité vědět o parametrech více jestli je autošampón  PH neutrální, jak aplikovat vosk, jak šetrně usušit auto sušícím ručníkem na auto a mnoho dalšího. Budeme zde nově přidávat rady pro Váš větší přehled. U nás opravdu najdete tu nejlepší autokosmetiku co trh nabízí.

Leštění a čístění zdar Váš detailing shop.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení