Autokosmetika pro každého

Autokosmetika pro každého

 Již dlouhé roky pro Vás budujeme náš  DETAILING SHOP  proto, aby pro Vás výběr produktů byl co nejjednodušší a bylo hledání toho správného produktu zábavou.Co je to vlastně ten DETAILING ?  Mnoho z Vás nám píše, že by chtěl začít s detailingem svého vozu a nebo svých přátel potažmo se sním začít živit. Ono slovo DETAILING není žádná věda. Je potřeba, ale mít trochu vlohy, protože ne každý je určen tvořit vše na 100% a dovést vše k dokonalosti.

myti_suseni

AUTO DETAILING může vyzkoušet opravu každý. Stačí si zakoupit potřebné produkty autokosmetiky, které zde nabízíme a můžete hurá nato. Letos pro Vás připravujeme Sady autokosmetiky, která bude specializována na každý krok. Interiér, exteriér.  AUTOKOSMETIKA SADA – bude vždy obsahovat vše co je potřeba pro daný úkon na Vašem automobilu. U nás najdete opravdu vše. Třeba Menzerna One-Step Polish 3v1 - leštící pasta  od Menzerny velmi oblíbený produkt.  Dále třeba  SUŠÍCÍ RUĆNÍK NA AUTO – těch máme v nabídce hned několik a opravdu všechny velmi kvalitní. LEŠTÍCÍ PASTA – také velmi prodávané produkty ,kterých máme velký výběr .

work stuff beast

Někomu může přijít výběr autokosmetiky snadný, ale není tomu opravdu tak. Je důležité vědět o parametrech více jestli je autošampón  PH neutrální, jak aplikovat vosk, jak šetrně usušit auto sušícím ručníkem na auto a mnoho dalšího. Budeme zde nově přidávat rady pro Váš větší přehled. U nás opravdu najdete tu nejlepší autokosmetiku co trh nabízí.

Leštění a čístění zdar Váš detailing shop.