Autokosmetika na mytí

Dobrý den přátelé, v tomto článku bych se chtěl zaměřit na správné mytí vozu pomocí vhodně  autokosmetiky. Správné mytí vozu je velmi důležité z hlediska trvalého vzhledu, protože nesprávným mytím docílíte poškození laku a tím pádem kratší vydrž laku. V dnešní době existuje spousty prostředků na dokonalé mytí. Nejprve použijme Aktivní pěnu kterou naneseme pomocí napěnovače na celý povrch vozu. 

gyeon

Naneseme na celý vůz hustou pěnu a to nám zaručí narušení špíny a nečistoty které jsou na voze. Necháme chvíli působit a vysokotlakým čističem dokonale spláchneme z vozu. Pak následuje mytí exteriéru vozu pomocí dvou vědrové mytí - To znamená, že si připravíme 2 kýblíky se separační vložkou. Do obou dáme teplou vodu. do jednoho dáme PH neutrální šampon. Například . Auto Finesse Lather pH Neutral Car Shampoo 500 ml autošampón

 

Dále následuje mytí kol.

Mytí Kol plechových i hliníkových.

 

Připravte si pro tyto účely několik kartáčů jeden dlouhý speciální, kterým se dostanete do zadní části kol. Dále menší, kterým narušíte špínu v čelní části kol. Následuje vhodný výběr autokosmetiky, kterou použijeme. Nejlepší autokosmetika na odstranění poletavé rzi z hliníkových i plechových disků je tzv. Iron který má tzv. krvácející efekt oproti konkurenční přípravkům má gelovou konzistenci a méně stéká z kol a proto déle vydrží a má lepší účinek na odstranění nanesené špíny. Naneseme na disky a počkáme několik málo minut než kola budou téměř fialová. Záhyby přetřeme štětcem a tím narušíme usazenou špínu. Poté si připravíme tlakový čistič doporučuji z našeho sortimentu BigBoi Washr FLO profesionální tlaková myčka - Wapka. 

A důkladně opláchneme kompletně celé kolo.

                                                                   soft99_iron_terminator_500ml_ph_neutralni_cistic_disku_s_krvacejicim_efektem_3-600x315

 

Tímto bychom měli základní mytí vozu. Samozřejmě by se dalo rozepsat do nejpodrobnějšího detailu i s použitím další autokosmetiky, ale to si necháme na další článek v naší rubrice. Autokosmetika, která se u nás na eshopu nachází splňuje ty největší nároky na kvalitu i cenu takže se Vám nebojíme doporučit jakýkoliv  produkt z naší nabídky.

Váš team Detailing-car.cz