Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Autošampon s voskem

Autošamponů s voskem při dnešní konkurenci najdete obrovské množství. Ale ne každý auto šampon s voskem je stejný a má stejné parametry. Měli bychom si dát pozor při výběru jaký auto šampon s voskem kupujeme. Někteří lidé si myslí že dají auto šampon do wapky. Ale pro wapky  jsou určené většinou aktivní pěny, které nalejte do napěnovače a pak rozstřikem nanášíte pěnu na exteriér automobilu a po nějaké době auto spláchnete a nejhrubší špína je z automobilu pryč. Další výběr může být auto šampon

Q2M_Bathe__400ml_RGB_2018_3000px

s voskem ten jak již je patrné z názvu má v sobě tekutý vosk, který Vám lak ochrání. Ale pozor ať nedojde k mýlce auto vosk a vosk v auto šamponu má úplně jinou výdrž. Většinou platí, že auto šampon s voskem spíše používáme jen na takové dokrmení stávající ochrany vozu. Hodně se používá v ručních myčkách kde, ale kolikrát bych pochyboval o patřičné kvalitě. Všeobecně platí nekupujte levné produkty na benzínových pumpách a všude možně v supermarketech opravdu nesplňují lubricitu a mycí účinky.

Náš obchod www.detailing-car.cz se snaží mít pro Vás ty nejlepší produkty celou škálou autokosmetiky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení