Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Autotriz

Jsi člověk ,který má rád dokonalé zařízení pro dokonalou práci? Tak to jsi tento článek o AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 našel správně. Tento drobný produkt je opravdový zázrak ve světě detailingu. Každý z Vás, který se věnuje detailní péči o automobily mi dá za pravdu, že když máte auto leštičku s unašečem 75mm, 125mm 150mm a další tak přijde chvíle při leštění kdy se například blížíte ke klice na otevýrání dveří. A řeknete si a jaj jaj jak já to mám pod klikou vyleštit ? No právě proto je tu náš neuvěřitelný pomocník od výrobce AUTOTRIZ. Toto zařízení prošlo dlouholetým vývojem detailerů po celém světě. 

autotriz plus menzerna

 

Každý detailer ,který svou práci miluje a dělá vše aby bylo maximálně vyčištěný tak se neobejde bez tohoto výborného pomocníka. Celá sada je krásně vložena v krásném a praktickém oválném kufříku. AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 tato nekompromisní sada obsahuje celkem 29 kusů nástavců pro ruzná zakoutí na laku, na lištách, na masce a prostě všude tam kde se nemůžete klasickou leštičkou dostat.

autotriz logo1833Autotriz Konusautotriz koule newautriz žlutej 23 mmautotriz konus FineInovovaná sada AUTOTRIZ Nano Mini Polisher Kit 3.0 s masivnějším připojením na obou koncích bovdenu na leštění nejmenších zákoutí na karosérii. Sada obsahuje náhon/drát, který se připojí na závit M14, standartní závit který je u většiny  rotačních  leštiček. a na druhý konec, který obsahuje malé sklíčidlo nasadíte potřebný pad nebo konusový pad dle potřeby a typu práce. Pozor velmi důležitá informace toto zařízení nikdy neumistujte na excentrickou leštičku. K této velmi potřebné sadě se dá u nás zakoupit velké množství nástavců. Naše firma se podílela na vývoji nového provedení proto si dovolíme tvrdit ,že Vám můžeme předat co nejvíce zkušeností pokud budete potřebovat.

 Ve spojení s leštícími pastami MENZERNA je toto krásné zařízení neskutečně potřebný pomocník při leštění automobilu

 Leštění zdar Váš team www.detailing-car.cz