Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Čistič disků kol

Každé hlinikové a ocelové disky jsou potřeba pečlivě ošetřovat. Mnoho lidí ošetření kol podcenuje, ale je to špatně. Celoročně jsou kola vystavena velkým teplotám a namáhaní a proto je potřeba o ně pečovat. Nejprve je potřeba kol zbavit dokonale náletové rzi, které se usazují na částech celého automobilu, ale v tomto článku se budem věnovat oetření kol. Přípravek který je vhodný k odstránění poletavé rzi se nazývá IRON, který u nás najdete v sekci - Čistění hliníkových a obyčejných disků Stačí jen kliknout na tento odkaz a jste v té správné kategorii. 

%C4%8Disti%C4%8D%20kol%20iron

 

Iron má takto fialové zbarvení pokud reaguje na kolech a tím je vidět, že máte náno poletavé rzi. Většinu těchto přípravků musíte nechat působit pár minut a potom spláchnout tlakovou wapkou  opět doporučujem  BIGBOI wahr FLO Pokud někde něco na kole zůstalo můžeme proces opakovat. Vtuto chvíli máme kola čistá a můžeme připravovat pro ochranu. Nejprve ještě doporučujem hliníkové části odmastit  třeba produkte  Gyeon Prep nastříkáme celé přetřeme mikrovláknou utěrkou.  Nyní se musíme rozhodnout jakou ochranu zvolíme. Výberem bud tuhý vosk a nebo keramickou ochranu. Velký výběr  máme zde - ochrana hliníkových a ocelových disků. Vybereme a vosk naneseme aplikátorem na veškeré hliníkové části, můžeme ponechat chvíli zavadnout a doleštit mikrovláknou utěrkou.

čistič kol a impregnace gum

 

Dále naimpregnujeme pneumatiky vhodným přípravkem na impregnaci gum a máme ošetřeno a připraveno na jakékoliv vnější vlivy. Nepospíchejte a čistěte a starejte se o vaše hlíniková kola s láskou. Odvděčí se Vám svou krásou a tím ,že vám rozhodně vydrží délé a tím ušetříte své peněžence.

Váš team  www.detailing-car.cz