Keramická ochrana a její výhody.

Ochraňte lak vašeho auta před nepříznivými povětrnostními vlivy.

 banner_3-1

 

Zima se blíží, což znamená zvýšené nároky na lak vašeho automobilu. Bláto, kyselý déšť a prudké změny teplot mohou působit v laku vašeho auta mikroskopické praskliny, které jsou vstupní branou ke korozi karoserie. Ochrana pomocí vosku bohužel dlouho nevydrží a je nutné ji často opakovat. Pokud chcete karoserii vašeho auta skutečně ochránit a vyhnout se neustálému voskování, zvolte nejmodernější způsob ochrany - keramický povlak.

 

kamikaze ISM

Jak funguje keramická ochrana laku?

 

Jedná se o kapalnou sloučeninu obsahující vysoké množství čistého oxidu křemičitého (SiO2), který se spojí s lakem vašeho automobilu. Dokonale vyplní veškeré praskliny i škrábance a vytvoří na povrchu auta neproniknutelný štít, který vaše auto dokonale ochrání před povětrnostními vlivy.

 

Jaké má keramická ochrana výhody?

 

Ve srovnání s voskem odpuzuje keramická ochranná vrstva mnohem lépe vodu, bláto i prach. Totéž platí i pro sníh, ptačí trus, zbytky hmyzu nebo námrazu, které hladce sjedou z povrchu auta, aniž by zanechaly skvrny. Váš automobil tak zůstane mnohem déle čistý a nebudete muset jezdit tak často do myčky, což při současných cenách znamená značnou úsporu.Keramická ochrana laku slouží také jako ochrana před UV zářením. Ultrafialové záření obsažené ve slunečním světle má totiž na lak a zejména na barevné pigmenty velice destruktivní vliv. Pokud váš vůz stojí často venku, sluneční záření způsobí vyblednutí barvy nebo dokonce i popraskání laku.

Díky keramickému povlaku získá vaše auto dlouhodobou ochrannou vrstvu, která se s lakem spojí na molekulární úrovni. Tento ochranný štít je mnohem tvrdší než měkký vosk a vydrží i velmi drsné počasí. Oproti jiným typům autokosmetiky, jako jsou například vosky, vydrží mnohonásobně déle, a navíc vašemu autu zaručí dlouhotrvající vysoký lesk, jakého s voskem nikdy nedosáhnete.

Náš team detailing-car.cz