Vosk na auto

Dobrý den Vám přejeme, také nevíte jaký vosk na auto použít? Nejste jediný. Mnoho z Vás nám píše a prosí o radu který vosk je nejlepší. Jestli dokonce nevíme jaký nano vosk? Nejprve se budeme snažit trochu popsat jaké vosky máme.

soft99-fusso-coat-12-dark

Vosky můžeme rozdělit na tuhé neboli tvrdé vosky a tekuté vosky na auto. Jak již z názvu je patrné. V podstatě se liší jen konzistencí. Do detailu bychom úplně zabíhat nemuseli. Prvotně slouží k ochraně laku před rozmary počasí. Dále a to si někteří lidé tolik neuvědomují pokud máte ošetřený lak třeba carnaubským tuhým voskem tak za prvé máte lak jako zrcadlo, ale snadněji u Vás probíhá i mytí laku. V dnešní době kdy už stále jen slyšíme výraz nano vosk nebo třeba keramický vosk jde vývoj hodně dopředu. Ale to je opět na další článek, který pro Vás připravíme.

                                  infinity-waxa-600x600

Rada zkušených je - vše dělejte opravdu důkladně, protože jednoho dne oceníte, že váš lak bude stále jako nový a nebudete mít nikde žádnou rez. A zjistíte Vás to baví. Neustále budete chodit kolem automobilu a budete hledat co ještě ošetřit a co ještě zkrášlit. A tomu se říká počínající detailing.
Budeme se těšit až pro Vás budeme připravovat další článek. Na trhu je opravdu nepřeberného množství vosků na krásné laky automobilů. Je to opravdu na každém co si vybere. Jaký má daný vůz lak. Jestli tmavý nebo světlý. Jestli Vám jde o výdrž nebo jen o lesk. Vosk na auto a jeho výběr vůbec nepodceňujte.

Váš team www.detailing-car.cz