California Car scents Shasta Strawberries - Jahoda

Velmi dlouhotrvající vůně do auta od americké společnosti California Scents, ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů, které vás okouzlí.

Skladem
Kód: 1986
119 Kč –8 % 109 Kč
Kategorie: VŮNĚ DO AUTA
jahoda
Novinka
119 Kč –8 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Velmi dlouhotrvající vůně do auta od americké společnosti California Scents, ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů, které vás okouzlí.

Ekologická a biologicky odbouratelná

Vyrobena ze 100% organických přírodních vonných olejů

Za výbornou cenu dlouhotrvající vůně , která Vás dostane (až 90 dní)

Krásná plechovka u které můžete regulovat intenzitu vůně

100% bezpečná pro interiérové plasty automobilů

 

Je potřeba si uvědomit že klasické stromečkové vůně vydrží v řádu dní ,ale tento skvělý produkt až 90 dní. Proto za nás tuto vůni do auta vřele doporučujeme.

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Seznamte se s jedinečnou značkou vůní automobilů California Scents. Je známý po celém světě pro své vysoce kvalitní produkty a po celá léta se těší vždy popularitě,která je závistí mnoha značek. Co je tak neobvyklého na barevných kalifornských vůních, že poskytují značce tak významný úspěch? Na trhu je mnoho vonných produktů pro automobily. Výrobci nabízejí téměř neomezený výběr vůní. Příkladem může být káva, vanilka nebo dokonce extrémní vůně, které stojí za to mlčet. V případě produktů kalifornského výrobce se vyznačují originalitou, čerstvostí vůní a jejich přirozeností, protože jsou 100% odvozeny z organických extraktů. Patří mezi ně mimo jiné květinové oleje a kromě nich i další složky přírody. Plechovka obsahuje 3 bloky cedrového dřeva namočené ve voňavých vůních. Další výhodou vůní je jejich design a použitelné zpracování. Barevné plechovky jsou navrženy tak, aby volně nastavily intenzitu vůní, které mimochodem nemůžete odolat! Výrobce vůní California Scents vzal v úvahu různé chutě řidičů. V důsledku toho složil rozmanitý sortiment, takže vůně diverzifikovala jízdu pro mnoho lidí. Chcete se cítit jako na Havaji? Líbí se vám sladká vůně karibského nápoje Pina Colada? Široká škála vonných produktů California Scents se dostane téměř ke každému. Najděte si něco pro sebe. Ze složení vůní si můžete vybrat něco z těch intenzivních, jako jsou California Car Scents Coronado cherry nebo California Car Scents Concord Brusinkové brusinky. Dělají auto cítit i zvenčí! Pro všechny, kteří mají rádi jemnější a jemnější vůně, doporučujeme tóny Pasadena Rose nebo Desert Jasmin. Pro milovníky zajímavých kombinací vám však doporučujeme vyzkoušet Strawberry & Cream nebo Cinnamon Apple. Všechny vůně jsou šetrné k životnímu prostředí, obaly jsou obnovitelné a kostky jsou přirozeně biologicky rozložitelné. Intenzivní vůni si užijete od 30, a to až do 60 dnů, v závislosti na podmínkách použití a zvolené vůni.