Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

CarPro Gliss 50 ml ochranný keramický sealant

CarPro Gliss 50 ml ochranný keramický sealant: Super hladká doplňková vrstva pro keramické povlaky CQuartz. Dramaticky zvyšuje kluzkost povrchu, lesk a vodoodpudivost. Snižuje ulpívání prachu a skvrn od tvrdé vody.

Skladem (5 ks)
Kód: 13911
Značka: Carpro
1 490 Kč
Kategorie: Sealenty a keramické ochrany
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

CarPro Gliss 50 ml ochranný keramický sealant: Super hladká doplňková vrstva pro keramické povlaky CQuartz. Dramaticky zvyšuje kluzkost povrchu, lesk a vodoodpudivost. Snižuje ulpívání prachu a skvrn od tvrdé vody.

Zeptáte-li se jakéhokoliv milovníka čistého auta, co očekává od perfektně ošetřeného laku, velmi pravděpodobně Vám odpoví, že lesk a hladký povrch. Keramické povlaky tradičně excelují v míře ochrany laku a trvanlivosti, v hladkosti povrchu však až dosud nedokázaly čerstvě nanesenému vosku konkurovat. CarPro GLISS to však mění!

Steroidy pro Váš keramický povlak
CarPro GLISS je zcela nový produkt, určený jako přidaná vrchní vrstva pro keramické povlaky CarPro CQuartz. K vysoké chemické odolnosti a trvanlivosti keramického povlaku přidává fantastickou hladkost a antistatické vlastnosti. Výrazně snižuje ulpívání prachu a je vysoce odolný vůči usazování minerálů z tvrdé vody, které jinak zanášejí keramické povlaky a degradují jejich funkčnost.

Díky přidané vrstvě zvyšuje odolnost a životnost spodního keramického povlaku a nadále prohlubuje lesk ošetřeného laku. Maximalizuje vodoodpudivost.

 

Univerzální použití a snadná aplikace
CarPro GLISS má velmi jednoduchou a rychlou aplikaci, neobsahuje žádné oleje, velmi snadno se stírá a nezanechává šmouhy. Je vhodný pro kombinaci se všemi keramickými povlaky CarPro CQuartz i povlaky jiných značek.

Je možné CarPro Gliss použít i jako samostatnou keramickou ochranu s životností 6-12 měsíců.

Návod k použití

  1. Měkkou stranu pěnového aplikátoru obalte dodávaným aplikačním hadříkem a naneste na něj dostatečné množství přípravku. Doporučený postup je převrátit lahvičku, přiložit hrdlem na obalený aplikátor a plynulým pohybem nanést přípravek na obalený aplikátor v souvislém pruhu o šířce cca 1 cm. Nedostatečně nasycený aplikátor vede k aplikaci příliš tenké vrstvy.

  2. Ve dvou navzájem kolmých směrech rozetřete přípravek v tenké souvislé vrstvě.

  3. Vyčkejte, až film přípravku zavadne, a poté jej setřete kvalitní čistou mikrovláknovou utěrkou.

  4. Po 60 minutách (nebo později) naneste stejným způsobem druhou (nebo další) vrstvu.

 

Objem: 50 ml

 

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Car Pro je mladá a inovativní společnost specializující se na inovativní křemennou technologii a nano-technologie.
V nabídce najdeme senzační prostředek IronX, který odstraňuje všechny nečistoty kovového původu z lakovaných povrchů a je jediným produktem tohoto typu na trhu.
Cquartz je prvním a jediným činidlem na světě, které vytváří odolný křemenný povlak na laku a chrání lak nejen před nečistotami a chemií, ale také před poškrábáním.