Neohodnoceno

CarPro HydrO2 Lite 1 L křemičitý sealant

CarPro HydrO2 Lite 1 L křemičitý sealant: Nano keramická konzervace laku se zcela bezkontaktní aplikací. Stačí nastříkat na mokrý povrch a opláchnout vodou.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 13952
Značka: Carpro
649 Kč

CarPro HydrO2 Lite 1 L křemičitý sealant: Nano keramická konzervace laku se zcela bezkontaktní aplikací. Stačí nastříkat na mokrý povrch a opláchnout vodou.

HydrO2 Lite je cenově zajímavá nekoncentrovaná verze populárního přípravku HydrO2. Výrobek je připraven ihned k použití, neředí se.

Tento revoluční, vysoce efektivní a snadno použitelný přípravek vytváří během okamžiku trvanlivou konzervaci prakticky celého povrchu vozu. Stačí aplikovat postřikem na mokrý vůz po umytí a následně opláchnout vodou.

Lze ho aplikovat na celý povrch vozu - lak, skla, plasty, kola, brzdové třmeny, podběhy, i látkové střechy kabrioletů. Sklo polymerové nanočástice utváří ve zlomku sekundy na všech dílech odolnou, trvanlivou a extrémně vodoodpudivou ochrannou vrstvu. Ta chrání ošetřené materiály před povětrnostními vlivy, výrazně snižuje ulpívání nečistot, zjednodušuje čištění a poskytuje intenzivní ochranu před UV zářením.

Na laku zanechává brilantní lesk a krásně hladký povrch. Následný odvod vody je tak kvalitní, že vůz je po oplachu téměř suchý. To výrazně usnadňuje a urychluje následné sušení.

Ochranný film HydrO2 je vysoce stabilní, odolává změnám teplot a na rozdíl od klasických vosků odolává saponátům, silným odmašťovačům, rozpouštědlům, soli, kyselinám i agresivním alkalickým čističům. Životnost ochrany je cca 3 měsíce.

Snadná a rychlá aplikace šetří čas i práci profesionálním i domácím uživatelům.

Postup při aplikaci:

  1. Před aplikací vůz důkladně umyjte Čím čistší je povrch, tím lépe a déle produkt funguje. Z tohoto důvodu nepoužívejte šampony s voskem či leskem. Ideální je CarPro Iron X Snow Soap.
  2. Vůz po mytí nesušte (voda na povrchu je důležitá pro aktivaci přípravku).
  3. Aplikujte neředěný přípravek postřikem do mokra na kompletní povrch vozu.
  4. Ihned opláchněte tlakovou vodou. Tlakový "šok" je důležitý pro aktivaci přípravku na povrchu.
  5. Body 4 a 5 doporučujeme vykonávat díl po dílu (kapota, střecha, jeden bok vozu atd.).
  6. Závěrem vůz opláchněte hadicí bez tlaku (bez koncovky hadice).
  7. Zbytky vody osušte mikrovláknovou utěrkou nebo fukarem.

Objem: 1000 ml

Hmotnost: 1.1 kg

Cena za 1ks