Neohodnoceno

CarPro Iron X Snow Soap 1 L autošampon s funkcí odstranění polétavé rzi

CarPro Iron X Snow Soap 1 L autošampon s funkcí odstranění polétavé rzi: Unikátní multifunkční autošampon se schopností odstraňovat polétavou rez (vzdušnou korozi).

Tento multifunkční výrobek z řady Iron X je jediným autošamponem na trhu, který má schopnost rozpouštět polétavou rez (vzdušnou korozi)

Skladem (2 ks)
Kód: 14027
Značka: Carpro
719 Kč 594,21 Kč bez DPH

CarPro Iron X Snow Soap 1 L autošampon s funkcí odstranění polétavé rzi: Unikátní multifunkční autošampon se schopností odstraňovat polétavou rez (vzdušnou korozi).

Tento multifunkční výrobek z řady Iron X je jediným autošamponem na trhu, který má schopnost rozpouštět polétavou rez (vzdušnou korozi).

 

Při použití v pěnovači vytváří velmi hustou pěnu, která nestéká a efektivně tak uvolňuje a rozpouští nečistoty. Tím usnadňuje následné mytí. Při doporučené koncentraci jako jediný produkt na trhu rozpouští polétavou rez (vzdušnou korozi).

Dávkováním přímo na vlhkou mycí houbu či rukavici docílíte silného mycího a odmašťovacího účinku. Koncentrovaný přípravek snadno odstraňuje zbytky zaschlého hmyzu, staré vosky, vzdušnou korozi. Při pravidelném používání šamponu Iron X Snow Soap zamezíte postupné akumulaci částic polétavé rzi.

Zamezení zbytečného ředění rovněž dává vyniknout vynikajícím lubrikačním schopnostem přípravku. To znamená jediné - maximálně bezpečné mytí bez rizika poškrábání laku.

Takto silný je rovněž vynikající pro přípravu povrchu před voskováním.

 

Postup při aplikaci:

  1. Hrubé nečistoty odmyjte hadicí nebo tlakovou vodou. V případě potřeby použijte aktivní pěnu (viz výše).
  2. Přípravek dávkujte pumpičkou přímo na vlhkou mycí houbu či rukavici.
  3. Vůz umývejte běžným způsobem. Myjte od shora dolů a pravidelně oplachujte hadicí.
  4. Houbu či rukavici pravidelně máchejte v čisté vodě..
  5. Nakonec celý vůz znovu opláchněte a osušte mikrovláknovou sušící utěrkou nebo použijte stlačený vzduch.

Objem: 1000 ml

Cena za 1ks