Neohodnoceno

CarPro Reset Shampoo 1 L autošampon

CarPro Reset Shampoo 1 L autošampon: Vysoce účinný a koncentrovaný autošampon, který byl navržen pro následnou údržbu vozů ošetřených anorganickými nanopovlaky.

Skladem (1 ks)
Kód: 14028
Značka: Carpro
669 Kč
Kategorie: Autošampóny
Záruka: 2 roky

CarPro Reset Shampoo 1 L autošampon: Vysoce účinný a koncentrovaný autošampon, který byl navržen pro následnou údržbu vozů ošetřených anorganickými nanopovlaky.

Šampon využívá inteligentních tenzidů, které snadno pronikají vrstvou špíny a uvolňují film usazených nečistot. Má sílu vysoce alkalického čističe, přesto je k povrchům šetrný jako pH neutrální šampon. Snadno se oplachuje a nezanechává žádná rezidua, která by (negativně) ovlivňovala funkční povrch nanopovlaků (tzv. lotosový efekt, kterému vděčí za svoje hydrofobní a samočistící schopnosti).

CarPro Reset vyniká excelentními lubrikačními schopnostmi, má velmi vysokou pěnivost a tvoří hustou krémovou pěnu. Díky koncentrovanému složení je možný velmi vysoký stupeň ředění (stačí 2 víčka na kbelík). To vše z něho dělá vysoce efektivní a ekonomické řešení.

Protože je téměř výlučně vyroben z přírodních surovin, nepředstavuje riziko pro životní prostředí, pro vůz ani pro uživatele.

CarPro Reset je optimální pro údržbu vozů ošetřených anorganickými nanopovlaky, je však zárověň ideální pro každého, kdo hledá velmi účinný, vysoce pěnivý a ekonomický autošampon s příjemnou parfemací.

Klíčové benefity:

  • Vyvinut pro maximání kompatibilitu s nanopovlaky značky CarPro, ideální je i pro údržbu povlaků jiných výrobců.
  • Bez obsahu vosků, syntetických lesků a polymerů.
  • Velmi silný, s vysokou pěnivostí, přesto pH neutrální.
  • Vysoce koncentrovaný s ředěním 1:500. (2 víčka do 15 L kbelíku)
  • Excelentní lubrikace povrchu a fantastická svěží vůně Aqua Marine pro bezpěčné a příjemné mytí.
  • Vhodný pro aplikaci pěnovačem.
  • Ekonomický a ekologický výrobek bez kompromisů v kvalitě.


Objem: 1000 ml

Cena za 1ks