Doprava ZDARMA při objednávce nad 2000,- .

CleanTech APC - univerzální čistič

CleanTech APC - univerzální čistič vhodný pro čištění vnějších a vnitřních částí vozidla
Skladem (5 ks)
Kód: 14057
Značka: Cleantech
720 Kč
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
CleanTech APC - univerzální čistič vhodný pro čištění vnějších a vnitřních částí vozidla. Je charakteristický mimořádnou účinností a efektivností. 
Univerzální čistič lze použít na plastové či vinylové prvky, ale i na čalounění, karoserii a disky. Rovněž je skvělým pomocníkem při čištění motorové části vozidla.
Čistič je charakteristický i odmašťovacími vlastnostmi, takže je ideální k odstranění nejtvrdších a nejtěžších skvrn a vysoce znečištěných ploch,
se kterými si ostatní produkty nedokáží poradit. Dokonale odstraní starý vosk. A i přes silnému působení a maximální účinnosti je tento
čistič bezpečný pro všechny povrchy. Před použitím je třeba naředit správnou koncentraci výrobku a aplikovat na znečištěný povrch.
Pomocí kartáče, houbičky nebo kartáčky rozetřeme a čistíme.
Vyčištěný povrch důkladně opláchněte vodou a můžete si vychutnat čisté vozidlo.
Přípravek nesmí vyschnout, protože se mohou objevit skvrny a budete muset postup opakovat.Výhody přípravku:vysoce účinný (z 1 litru produktu dostaneme až 100 litrů naředěného čističe),všestranné použití,odstraňuje vosky a tmely,rozpouští mastné skvrny,vhodný predumývač disků před použitím Red DeWheel,pH> 11,5 alkalická reakce.ředění:1: 1 až 1: 100 - podle rozsahu znečištění,1: 1 - nejtěžší nečistoty,1: 100 - nejlehčí nečistoty.aplikace:Aplikujte nařízený čistič na znečištěný povrch.Počkejte 1 - 2 minuty, dokud čistič zreaguje s nečistotami (čistič nenechte zaschnout).Místo doporučujeme umýt kartáčem, kartáčkem nebo kvalitním aplikátorem.Opláchněte dostatkem vody.Upozornění:Nepoužívejte výrobek na horkých površích ani na slunci. Výrobek nesmí zaschnout!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.