Neohodnoceno

CleanTech APC - univerzální čistič

CleanTech APC - univerzální čistič vhodný pro čištění vnějších a vnitřních částí vozidla
Skladem (5 ks)
Kód: 14057
Značka: Cleantech
720 Kč 595,04 Kč bez DPH
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
CleanTech APC - univerzální čistič vhodný pro čištění vnějších a vnitřních částí vozidla. Je charakteristický mimořádnou účinností a efektivností. 
Univerzální čistič lze použít na plastové či vinylové prvky, ale i na čalounění, karoserii a disky. Rovněž je skvělým pomocníkem při čištění motorové části vozidla.
Čistič je charakteristický i odmašťovacími vlastnostmi, takže je ideální k odstranění nejtvrdších a nejtěžších skvrn a vysoce znečištěných ploch,
se kterými si ostatní produkty nedokáží poradit. Dokonale odstraní starý vosk. A i přes silnému působení a maximální účinnosti je tento
čistič bezpečný pro všechny povrchy. Před použitím je třeba naředit správnou koncentraci výrobku a aplikovat na znečištěný povrch.
Pomocí kartáče, houbičky nebo kartáčky rozetřeme a čistíme.
Vyčištěný povrch důkladně opláchněte vodou a můžete si vychutnat čisté vozidlo.
Přípravek nesmí vyschnout, protože se mohou objevit skvrny a budete muset postup opakovat.Výhody přípravku:vysoce účinný (z 1 litru produktu dostaneme až 100 litrů naředěného čističe),všestranné použití,odstraňuje vosky a tmely,rozpouští mastné skvrny,vhodný predumývač disků před použitím Red DeWheel,pH> 11,5 alkalická reakce.ředění:1: 1 až 1: 100 - podle rozsahu znečištění,1: 1 - nejtěžší nečistoty,1: 100 - nejlehčí nečistoty.aplikace:Aplikujte nařízený čistič na znečištěný povrch.Počkejte 1 - 2 minuty, dokud čistič zreaguje s nečistotami (čistič nenechte zaschnout).Místo doporučujeme umýt kartáčem, kartáčkem nebo kvalitním aplikátorem.Opláchněte dostatkem vody.Upozornění:Nepoužívejte výrobek na horkých površích ani na slunci. Výrobek nesmí zaschnout!

Polská firma, která dodává výborné portfolium autokosmetiky od ironu az po Tar. Za výborné ceny, které Vás nadchnou a vaší peněžence ušetří spousty financí při čistění a ošetření vašeho miláčka.