Cleantech APC - velmi silný uni přípravek 5l

CleanTech APC - univerzální čistič vhodný pro čištění vnějších a vnitřních částí vozidla

Skladem
Kód: 14079
Značka: Cleantech
698 Kč –26 % 515 Kč
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
1390 cleantech apc velmi silny uni pripravek 5l
698 Kč –26 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

podrobný popis

CleanTech APC - univerzální čistič vhodný pro čištění vnějších a vnitřních částí vozidla. Je charakteristický mimořádnou účinností a efektivností. Univerzální čistič lze použít na plastové či vinylové prvky, ale i na čalounění, karoserii a disky. Rovněž je skvělým pomocníkem při čištění motorové části vozidla. Čistič je charakteristický i odmašťovacími vlastnostmi, takže je ideální k odstranění nejtvrdších a nejtěžších skvrn a vysoce znečištěných ploch, se kterými si ostatní produkty nedokáží poradit. Dokonale odstraní starý vosk. A i přes silnému působení a maximální účinnosti je tento čistič bezpečný pro všechny povrchy. Před použitím je třeba naředit správnou koncentraci výrobku a aplikovat na znečištěný povrch. Pomocí kartáče, houbičky nebo kartáčky rozetřeme a čistíme. Vyčištěný povrch důkladně opláchněte vodou a můžete si vychutnat čisté vozidlo. Přípravek nesmí vyschnout, protože se mohou objevit skvrny a budete muset postup opakovat. 

Výhody přípravku:

 • vysoce účinný (z 1 litru produktu dostaneme až 100 litrů naředěného čističe),
 • všestranné použití,
 • odstraňuje vosky a tmely,
 • rozpouští mastné skvrny,
 • vhodný predumývač disků před použitím Red DeWheel,
 • pH> 11,5 alkalická reakce.

ředění: 

 • 1: 1 až 1: 100 - podle rozsahu znečištění,
 • 1: 1 - nejtěžší nečistoty,
 • 1: 100 - nejlehčí nečistoty.

aplikace:

 • Aplikujte nařízený čistič na znečištěný povrch.
 • Počkejte 1 - 2 minuty, dokud čistič zreaguje s nečistotami (čistič nenechte zaschnout).
 • Místo doporučujeme umýt kartáčem, kartáčkem nebo kvalitním aplikátorem.
 • Opláchněte dostatkem vody.

Upozornění:

 • Nepoužívejte výrobek na horkých površích ani na slunci. Výrobek nesmí zaschnout!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.