Cleantech APC - velmi silný uni přípravek

APC je koncentrovaný, velmi silný, univerzální produkt pro čištění nejtěžších nečistot z plastů.

Skladem
Kód: 14064
Značka: Cleantech
196 Kč –26 % 146 Kč
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
1348 cleantech apc velmi silny uni pripravek
196 Kč –26 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

APC je koncentrovaný, velmi silný, univerzální produkt pro čištění nejtěžších nečistot z plastů, vinylu, čalounění a dalších prvků interiéru. Jeho silné odmašťovací vlastnosti zbaví nejtěžší skvrny a nečistoty. Může být také použit k předčištění karoserií automobilů, ráfků a dalších vnějších součástí. Užitečné pro čištění motorového prostoru. . Bezpečné pro očištěné povrchy.

Vlastnosti produktu:

  • vysoce efektivní
  • široké použití
  • omývá vosky a tmely
  • rozpouští mastné skvrny
  • skvělé pro předčištění ráfků (jako fáze před použitím Red DeWheel)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.