Neohodnoceno

CleanTech Citrus Foam - aktivní pěna je mimořádně účinná a zároveň bezpečná pro všechny ochranné povlaky. 1000 ml

CleanTech Citrus Foam - aktivní pěna je mimořádně účinná a zároveň bezpečná pro všechny ochranné povlaky. 1000 ml

Skladem (5 ks)
Kód: 14062
Značka: Cleantech
236 Kč
Kategorie: Aktivní pěna
Záruka: 2 roky


CleanTech Citrus Foam - aktivní pěna je mimořádně účinná a zároveň bezpečná pro všechny ochranné povlaky. Je určen k předmytí (odstranění těžkých a tvrdých usazenin). Vyznačuje se citrusovou vůní. Produkt by se měl nanášet pěnou, která vytváří hustou pěnu a maximalizuje možný účinek. Citrusová pěna dobře rozpouští nečistoty, odmašťuje a připravuje povrch pro další mytí. Nechte pěnu několik minut. Pěna na povrchu nesmí vyschnout.

Výhody produktu:

bezpečné pro povrch,
účinně odstraňuje nečistoty a odmašťuje,
příjemná citrusová vůně.
Specifikace PH:

1% roztok má pH 8,
nezředěný produkt má pH 12.
Použití:

Produkt by měl být naředěn.
Vysokotlaká pračka (wapky): 1: 8 - 1: 20.
Ruční pěna: 1:20 - 1:40.
Naneste pěnu rovnoměrně na povrch vozidla a nechte působit 3 až 8 minut.
Poté důkladně opláchněte tlakovou vodou.
Varování:

Nepoužívejte produkt na horkých površích nebo na slunci. Výrobek nesmí vyschnout!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.