Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Cleantech Clean wheel - Na mytí kol 0,5l

CleanTech Clean Wheel 0,5L - kyselý mycí prostředek pro čistá kola

Skladem (1 ks)
Kód: 2442
Značka: Cleantech
176 Kč –18 % 145 Kč
cleantech clean wheel 500ml nzdjs
Akce Tip
176 Kč –18 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY
 

CleanTech Clean Wheel 0,5L - kyselý mycí prostředek pro čistá kola

 

POPIS PRODUKTU:

Clean Wheel je velmi  koncentrovaný a vysoce kyselý produkt pro předmytí ráfků. Má  neskutečně příjemnou mandlovou vůni narozdíl od konkurečních přípravků ,které jsou velmi nepříjemně aromatické. Díky velmi silným mycím vlastnostem vám umožňuje odstranit nejtěžší nečistoty z ráfků, včetně poletavé rzi a zapečených nečistot,které jsou velmi usazené. Dlouho vyvijený produkt se tímto zařazuje do popředí kyselých prostředků na ráfky. Díky své silné koncentraci 1:10 je mnohem efektivnější než konkurenční produkty. Lze jej použít na hliníkové nebo ocelové ráfky. Poznámka! Výrobek nesmí být používán na lakovaných nebo chromovaných prvcích! 

 

CleanTech  500ml

Aplikace:

  • Naředěný přípravek aplikujte na povrch.
  • Rozetřete za pomoci kartáče, kartáče nebo štětce.
  • Opláchněte dostatečným tlakem vody.

 

Velmi kvalitní produkt za velmi rozumné peníze.  pokud by jste chtěli silnější produkt doporučujeme  CleanTech ReddeWheel.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.