Neohodnoceno

CLEANTECH CO SHOT FOAM - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ 500ml

CLEANTECH CO SHOT FOAM - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ

Skladem (> 5 ks)
Kód: 14076
Značka: Cleantech
186 Kč
Shot Foam je bezpečný prostředek pro extrakční nebo ruční čištění látky a semišového čalounění automobilů. Díky speciálnímu receptu je čištění snadné a příjemné.
Alkalická reakce produktu vám umožní zbavit se těch nejtrvalejších nečistot, aniž byste zanechali skvrny nebo skvrny. Produkt je vysoce koncentrovaný, díky čemuž se vyznačuje vysokou účinností. Vyvrcholením práce s produktem Shot Foam bude čistá a krásně vonící třešně v autě.
 
Vlastnosti produktu:
  • snadné a rychlé použití
  • vysoce efektivní
  • s lehkou a příjemnou třešňovou vůní
  • užitečné pro vysavače a pěnové vysavače
  • užitečné jako předzpracování pro nejtrvalejší skvrny
  • užitečné pro ruční čištění
Ředění
Od 1: 8 do 1:10 - extraktory pěny
Od 1:10 do 1:20 - extrakční vysavače
Od 1: 0 do 1:20 - ruční čištění
NÁVOD K POUŽITÍ
1. Zřeďte produkt podle pokynů na štítku.
2. Výrobek používejte v souladu s pokyny pro použití extrakčního nebo pěnového mycího zařízení.
pH 11 - zásadité
POZORNOST
Nečistěte čalouněním kůže a materiálem podobným kůži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.