CLEANTECH CO SHOT FOAM - ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ 500ml

Shot Foam je bezpečný prostředek pro extrakční nebo ruční čištění látky a semišového čalounění automobilů. Díky speciálnímu receptu je čištění snadné a příjemné.

Skladem
Kód: 14076
Značka: Cleantech
256 Kč –14 % 221 Kč
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
cleantech shot foam1L snzdj
256 Kč –14 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY
Shot Foam je bezpečný prostředek pro extrakční nebo ruční čištění látky a semišového čalounění automobilů. Díky speciálnímu receptu je čištění snadné a příjemné.
 
Alkalická reakce produktu vám umožní zbavit se těch nejtrvalejších nečistot, aniž byste zanechali skvrny nebo skvrny. Produkt je vysoce koncentrovaný, díky čemuž se vyznačuje vysokou účinností. Vyvrcholením práce s produktem Shot Foam bude čistá a krásně vonící třešně v autě.
 
Vlastnosti produktu:
 
  • snadné a rychlé použití
  • vysoce efektivní
  • s lehkou a příjemnou třešňovou vůní
  • užitečné pro vysavače a pěnové vysavače
  • užitečné jako předzpracování pro nejtrvalejší skvrny
  • užitečné pro ruční čištění
 
Ředění
Od 1: 8 do 1:10 - extraktory pěny
Od 1:10 do 1:20 - extrakční vysavače
Od 1: 0 do 1:20 - ruční čištění
 
NÁVOD K POUŽITÍ
1. Zřeďte produkt podle pokynů na štítku.
2. Výrobek používejte v souladu s pokyny pro použití extrakčního nebo pěnového mycího zařízení.
 
pH 11 - zásadité
 
POZORNOST
Nečistěte čalouněním kůže a materiálem podobným kůži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.