Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

CleanTech Detailing Bucket WASH 20l Set - detailingový kbelík s víkem a ochrannou vložkou

Detailingový kbelík se separátorem a víkem z velmi kvalitního materiálu.

Skladem (5 ks)
Kód: 2499
Značka: Cleantech
638 Kč
vyr 521 2020 12 CT 26b 1000
Akce Novinka
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY
Kompletní specifikace

CleanTech Detailingový kbelík  WASH s víkem + separátor nečistot je profesionální detailingový kbelík pro oplachování rukavic nebo houby při mytí vozu. Vyrobeno z velmi odolných a vysoce kvalitních materiálů. Má kovovou rukojeť, která usnadňuje přenášení. Víko je velmi užitečná pomůcka. Můžete si přenášet kybl aniž by Vám do něj neco spadlo a nebo převážet i vodu. Zejmena ti kteří potřebují mýt auto mimo dosah vody.  Cleantech je velmi dobrá značka a začíná být v Čechách velmi oblíbená.  Podílíme se na vývoji jejich produktů. Jsme z jednich zástupců pro Český trh.

Na kbelík je připevněn odlučovač nečistot, který udržuje nečistoty na dně, díky čemuž při každém ponoření rukavice do vody máme záruku, že na lak nebudeme nanášet částice písku a nepoškrábáme ho.

Nejdůležitější vlastnosti:

  • Kovová rukojeť
  • Objem 20 litrů
  • Barva černá

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.