CleanTech Inside Cleaner - interierový čistič 0,5l

CleanTech Inside Cleaner - interiérový čistič je univerzální produkt s úžasným výkonem. Je ideální pro čištění plastových, vinylových povrchů, ale i textilu a dokonce i Alcantary

Skladem
Kód: 14056
Značka: Cleantech
73 Kč
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Podrobný popis
CleanTech Inside Cleaner - interiérový čistič je univerzální produkt s úžasným výkonem. Je ideální pro čištění plastových, vinylových povrchů, ale i textilu a dokonce i Alcantary. Díky své univerzálnosti by neměl chybět žádný majitel vozidla. Nepochybnou výhodou produktu je jeho citrusová vůně, která po mytí zůstává v autě po dlouhou dobu. Vnitřní čistič je bezpečný pro čištění povrchů, nemění je, nezanechává pruhy nebo skvrny. Je také ideální pro čalounění a prvky Alcantara. Produkt je připraven k přímému použití, nevyžaduje ředění a šetří tak váš čas. Produkt naneste na povrch, který chcete vyčistit, štětcem, štětcem nebo aplikátorem z mikrovlákna, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Po vyčištění povrch otřete suchým hadříkem z mikrovlákna.

Výhody produktu:

zajišťuje komplexní čištění interiéru,
lze použít na čalounění a textilie z alcantaru,
příjemná citrusová vůně,
pH 11 - alkalická reakce,
připraveno k přímému použití bez ředění.
Použití:

Nastříkejte povrch a očistěte štětcem, aplikátorem z mikrovlákna.
Po vyčištění povrch otřete suchým hadříkem z mikrovlákna.
Po dokončení doporučujeme použít náš interiérový obvaz - revitalizátor pro vnitřní plasty, díky kterému budete chránit povrch.
Varování:

Produkt neaplikujte na horké povrchy ani na přímé sluneční světlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.