Neohodnoceno

CleanTech Inside Cleaner - interierový čistič

CleanTech Inside Cleaner - interiérový čistič je univerzální produkt s úžasným výkonem. Je ideální pro čištění plastových, vinylových povrchů, ale i textilu a dokonce i Alcantary

Skladem (> 5)
Kód: 14056
Značka: Cleantech
160 Kč 132,23 Kč bez DPH
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky

Podrobný popis
CleanTech Inside Cleaner - interiérový čistič je univerzální produkt s úžasným výkonem. Je ideální pro čištění plastových, vinylových povrchů, ale i textilu a dokonce i Alcantary. Díky své univerzálnosti by neměl chybět žádný majitel vozidla. Nepochybnou výhodou produktu je jeho citrusová vůně, která po mytí zůstává v autě po dlouhou dobu. Vnitřní čistič je bezpečný pro čištění povrchů, nemění je, nezanechává pruhy nebo skvrny. Je také ideální pro čalounění a prvky Alcantara. Produkt je připraven k přímému použití, nevyžaduje ředění a šetří tak váš čas. Produkt naneste na povrch, který chcete vyčistit, štětcem, štětcem nebo aplikátorem z mikrovlákna, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Po vyčištění povrch otřete suchým hadříkem z mikrovlákna.

Výhody produktu:

zajišťuje komplexní čištění interiéru,
lze použít na čalounění a textilie z alcantaru,
příjemná citrusová vůně,
pH 11 - alkalická reakce,
připraveno k přímému použití bez ředění.
Použití:

Nastříkejte povrch a očistěte štětcem, aplikátorem z mikrovlákna.
Po vyčištění povrch otřete suchým hadříkem z mikrovlákna.
Po dokončení doporučujeme použít náš interiérový obvaz - revitalizátor pro vnitřní plasty, díky kterému budete chránit povrch.
Varování:

Produkt neaplikujte na horké povrchy ani na přímé sluneční světlo

Polská firma, která dodává výborné portfolium autokosmetiky od ironu az po Tar. Za výborné ceny, které Vás nadchnou a vaší peněžence ušetří spousty financí při čistění a ošetření vašeho miláčka.