Neohodnoceno

Cleantech - luxusní sada na kůži

Náročná a choulostivá kůže vyžaduje použití profesionálních přípravků, které dokonale zvládají znečištění a současně impregnují zranitelné plochy.

Skladem (3)
Kód: 14087
Značka: Cleantech
580 Kč 479,34 Kč bez DPH
Kategorie: Autokosmetika na kůži
Záruka: 2 roky

podrobný popis
Náročná a choulostivá kůže vyžaduje použití profesionálních přípravků, které dokonale zvládají znečištění a současně impregnují zranitelné plochy. Sada se skládá ze všech potřebných přípravků, které se specializovaným a bezpečným způsobem postarají o kožené čalounění vozidla. Zde najdete přípravky určené pro kožené povrchy a speciální příslušenství určené k jejich čištění, s nimi bude čalounění dobře udržované, esteticky příjemné a ochráněny před poškozením a znečištěním.

LeatherCleaner - Čisticí přípravek na kůži nemění barvu kůže, nezanechává skvrny ani šmouhy. Jednoduše se aplikuje, pěnový přípravek nacházející se v sadě usnadní použití tohoto přípravku a kartáček pro kožené čalounění rovnoměrně rozetře přípravek a maximalizuje jeho účinnost. Díky mikrovláknové utěrce lze přebytečný přípravek setřít, pokud není suchý, a vychutnat si jeho originální, téměř výrobní podobu estetiky.

Druhý přípravek, který se nachází v sadě, je LeatherProtector, který se použije v dalším kroku údržby koženého čalounění. Vyčištěný povrch by měl být chráněn Protector pro tento účel, díky tomu čalounění bude hladké, měkké a chráněny před mechanickými poškozeními, prachem a nečistotami. Tato vybraná sada je vynikající nabídkou pro každého majitelé vozidla s koženým čalouněním!

Set obsahuje:

Leather Cleaner 0.2L,
Leather Protector 0.2L,
Kartáč na kůži s přírodními štětinami,
Mikrovlákenná utěrka,
Měkký CleanTech aplikátor.

Polská firma, která dodává výborné portfolium autokosmetiky od ironu az po Tar. Za výborné ceny, které Vás nadchnou a vaší peněžence ušetří spousty financí při čistění a ošetření vašeho miláčka.