Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

CleanTech Red DeWheel - produkt na odstranění kovových častíc iron 5L

Red DeWheel je pH neutrální přípravek určený k odstranění kovových částic, vzdušné rzi z disků a lakovaných částí vozidla.

Skladem (3 ks)
Kód: 14073
Značka: Cleantech
1 890 Kč –21 % 1 490 Kč
CleanTech Red DeWheel - produkt na odstranění kovových častíc iron 5L
1 890 Kč –21 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Red DeWheel je pH neutrální přípravek určený k odstranění kovových částic, vzdušné rzi z disků a lakovaných částí vozidla. Také si poradí s odstraněním prachu z brzdových destiček. Výrobek je deironizer, což znamená, že odstraňuje kovové nečistoty. Jeho účinnost je posílena gelovou konzistencí, produkt tak nestéká z povrchu a umožní důkladně vyčistit a odstranit nečistoty. Výrobek pro chemickou dekontaminaci je plně bezpečný pro lak a všechny druhy disků včetně chromovaných a leštěných kol.

Díky technologii Red DeWheel je čištění disků jednoduché a pohodlné. Přípravek je velmi účinný. Po aplikaci počkejte několik minut (když povrch začne červenat, Red DeWheel začne pracovat, může to trvat od jedné až po několik minut). Po silném oplachu tlakem vody si můžete vychutnat čistý povrch. Při silném znečištění postup opakujeme.

Vlastnosti produktu:

perfektně čistí ráfky a lakované části,
snadné použití, okamžitá reakce,
vysoce účinný díky gelové konzistenci,
účinek "krvácení",
má neutrální pH (pH 7),
"Pracuje" na barvě až 20 minut.
Jak aplikovat:

Postříkejte povrch.
Vyčkejte produkt začne reagovat (přibližně 60 - 120 sekund). Dejte pozor na to, aby produkt na povrchu nezasychá.
Pro lepší účinek použijte štětec a produkt rozetřete po celém povrchu.
Důkladně opláchněte tlakem vody.
Pokud chcete zvýšit efekt před použitím Red DeWheel použijte náš APC čistič.
Upozornění:

Nepoužívejte výrobek na horkých površích ani na slunci. Výrobek nesmí zaschnout!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.