Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

CLEANTECH SADA NA MYTÍ AUTA 2X DETAILINGOVÝ KBELÍK

Kvalitní detailingový set 2x kbelík na mytí auta plus separátory. Objem 20l

Momentálně nedostupné
Kód: 7385
Značka: Cleantech
930 Kč
kbelíky hd
Akce Novinka
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY
 

Velmi kvalitní detailingový kbelík na mytí auta 

Sada obsahuje:

  • Detailingový kbelík Černý WASH 20L
  • Detailingový kbelík Bílé Barvy  20L
  • separátor 2x

 

Cleantech skvělá sada na mytí vašeho automobilu. Kbelík určený pro oplachování rukavic  při mytí karoserie. Kbelík na mytí auta je  vybaven kovovou rukojetí a je také kompatibilní s řadou příslušenství, jako jsou kryty nebo separátory nečistot. Vozíky lze také zakoupit pro kbelík, což usnadňuje přepravu  a zvyšuje komfort práce.

Do kbelíku se přidává odlučovač nečistot neboli separátor, který usnadňuje čištění rukavic a zajišťuje bezpečnost na každé barvě automobilu.

Velmi kvalitní provedení a velmi dobrá cena dává tomuto produktu hodně plusových bodů a proto je i tento produkt velmi oblíbený.

Velmi kvalitní zpracování a kvalitní plast.

Objem kbelíku je 20L

Naše zkušenosti a doporučení:

K tomuto velmi dobrému produktu doporučujeme zakoupit kvalitní sušící ručník na auto a tím dosáhnete opravdu velmi kvalitního příslušenství pro detailingové mytí vaše auta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.