Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

CleanTech Shot foam - čištění čalounění 5L

CleanTech Shot foam je přípravek vyvinutý na čištění textilního a semišového čalounění ve vozidle.

Skladem (2 ks)
Kód: 14077
Značka: Cleantech
653 Kč
Kategorie: Univerzální čističe APC
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

podrobný popis

CleanTech Shot foam je přípravek vyvinutý na čištění textilního a semišového čalounění ve vozidle. Může být použit na ruční čištění nebo čištění za pomoci tornádora. Jeho vývoj umožňuje dokonale vyčistit ty nejtěžší nečistoty. Přípravek je charakteristický svou účinností díky své koncentraci. Už malé množství přípravku umožňuje dosáhnout skvělé výsledky. Zanechává čisté a svěží čalounění a ve voze cítit ještě dlouho příjemnou třešňovou vůni. Díky své účinnosti, účinnosti a jednoduché aplikaci ho ocení i nejnáročnější uživatelé. Před čištěním čalounění (lze použít i na čištění koberců či sedačky) musí být přípravek zředěn vodou v závislosti na zvoleném způsobu čištění.

Výhody produktu:

 • efektivní,
 • jednoduchá aplikace,
 • vůně třešně,
 • možnost ručního, pěnového nebo tepovacieho čištění,
 • jak presprej na přetrvávající skvrny,
 • pH 11 - alkalická reakce.

ředění: 

 • 1: 0 - 1: 20 pro ruční čištění,
 • 1: 8 - 1: 10 pro pěnový tepovač - extraktor,
 • 1: 10 - 1: 20 pro tepovač - extraktor.

aplikace:

 • Naředěný přípravek použijte s pěnovým nebo obyčejným Extraktory podle návodu.

Upozornění:

 • Nepoužívejte přípravek na kožené čalounění ani podobné materiály.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.