Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Cleantech Soaker Prémiový sušící ručník na auto 50x70cm

Vysoce absorpční sušící ručník Cleantech pro vynikající sušení. 1000GSM

Skladem (2 ks)
Kód: 2265
Značka: Cleantech
390 Kč
SOAKER
Akce Novinka
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

POPIS PRODUKTU

Cleantech Soaker Prémiový sušící ručník 50x70cm

Vysoce absorpční sušící ručník Cleantech pro vynikající sušení laku automobilu. Pohlcuje vodu a zároveň neumožňují její uvolnění při sušení vozidla, Což zajišťuje maximální účinnost a savost. Vynikající hmotnost 1000GSM umožňuje dosáhnout vysoké úrovně savosti a zároveň maximalizuje bezpečnost práce na laku.

 

Opravdu velmi kvalitní provedení zaručuje jistotu, že si koupite velmi kvalitní výrobek.

Krásné balení také umožnuje opravdu darování krásného dárku at svému kamarádovi nebo rodinnému příslušnikovi.

Každý mikrovlákný produkt perte opravdu jen na 30 - jinak si koledujete, že mikrovlákna nebudou plnit savost. Doporučujeme také zakoupit mycí prostředek speciálně vyvinutý pro praní mikrovláken - Doporučujeme přikoupit.

50x70 cm

 

Kompletní sortiment  najdete zde -  Autokosmetika .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Autokosmetika - Cleantech výrobce 


CleanTech Comapany sp z o.o. je výrobcem nejkvalitnější automobilové autokosmetiky a doplňků. Zákazník dostává produkty vytvořené lidmi s vášní a na základě bohatých znalostí zakladatelů. CleanTech Company je tým plný lidí plný vášně a zkušeností. Lidé, kteří se zaměřují na vývoj a dělají vše pro to, aby zákazníci získali dokonale vybroušený produkt, a zaměřují se na vývoj pomocí nejmodernějších technologií. Produkty vytvořené společností CleanTech Co. díky kombinaci znalostí, zkušeností a vytříbenosti každého z nich splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny výrobky, které vytvořily, prošly testy kvality a mají požadované certifikáty v evropském právu.

Začněte čistě s CleanTech, polským výrobcem víceúčelové automobilové kosmetiky. Stylové černé kontejnery skrývají formulace, které pomáhají tisícům zákazníků čistit a pečovat o jejich čtyři kola každý den. A co je nejdůležitější, produkty CleanTech se opravdu snadno používají a jsou navrženy s cílem zajistit bezpečnost povrchu, takže i ti, kteří právě začínají své dobrodružství s chemií čistých automobilů, je ocení.

Cleantech máme velmi rádi u nás www.detailing-car.cz  pro Vás připravujem kompletní sortiment  této velmi dobré Polské značky.