1 hodnocení

COLOURLOCK TEXTIL PFLEGESET - sada na textilní čalounění.

Luxusní sada na číštění textilii a Alcantary.

Skladem (1 ks)
Kód: 2202
Značka: Colourlock
690 Kč
textil čistič
Tip

POPIS PRODUKTU:Tato jedinečná a luxusní sada předčí všechny Vaše představy. Je určená k čištění a ošetření vysokojakostních textilii a Alcantara. Dále se dá použít i k číštění domácích textilii a koberců, nebo i v automobilech. Její dlouholeté vyvíjení se dostalo do fáze kdy na trhu není lepší produkt. Colourlock je opravdu skvost v péči o veškeré povrchy co potřebují vyčistit nebo ošetřit.
NÁVOD POUŽITÍ:Všechny výrobky nejdříve vyzkoušejte v malém množství na méně viditelném místě!

ČIŠTĚNÍ

Při běžném každodenním čištění postačí textilní čalounění či koberce příležitostně vysát. Na skvrny či jiné běžné nečistoty použijeme šetrný čisticí prostředek

Textilreiniger.

Před použitím láhev protřepejte.
Velkoplošné čištění: Nastříkejte čisticí přípravek na znečištěnou plochu a ihned jej setřete froté hadříkem. V případě potřeby postup opakujte.

Odstraňování skvrn: Naneste čistič na houbu nebo jemný kartáč. Z houbičky vymačkejte pěnu. Povrch čistěte krouživými pohyby, pokud možno od švu ke švu, abyste zabránili vytváření nevzhledných pruhů a lemů. Zbytky znečištěné pěny setřete navlhčeným froté hadříkem. Nedřete příliš silně! Nepoužívejte příliš mokrý hadřík! V případě potřeby činnost zopakujte.
Čerstvé skvrny odstraňte co nejrychleji po jejich vzniku pomocí savého a čistého hadříku. Nikdy skvrnu neroztírejte, ale poklepáváním nebo přiložením hadříku nečistotu nasajte. Skvrny větších rozměrů čistěte od švu ke švu.

V případě těžce odstranitelných skvrn neváhejte kontaktovat profesionála. Chybně zvolený postup čištění nebo nevhodné čisticí prostředky mohou povrch textilních materiálů trvale poškodit.

Mastné a olejové skvrny lze šetrným způsobem odstranit benzínovým čističem Leder Reinigungsbenzin. Nejprve vyzkoušejte na skrytém místě.


IMPREGNACE

Vytváří na povrchu ochrannou bariéru, která ho bezpečně chrání před usazováním nečistot a pronikání venkovní vlhkosti.

Uvolněte pojistku pod tryskou a rovnoměrně, v tenké vrstvě nastříkejte na suchý a čistý povrch ve vzdálenosti cca 40 cm. Poté nechejte vyschnout. Na místa vystavená zvýšené námaze doporučujeme aplikaci zopakovat. Impregnaci naneste znovu vždy po každém vyčištění nebo vyprání tkaniny.
Impregnace nezaručí stoprocentní ochranu proti všem skvrnám. Dbejte na správné a šetrné zacházení s kvalitními materiály!