Generátor ozónu pro dezinfekci - BOX OZONO 10g/h bílý

Generátor ozónu pro dezinfekci automobilů BOX OZONO 10g/h bílý 

Skladem
Kód: 1827
28 659 Kč –25 % 21 459 Kč
Kategorie: VYBAVENÍ DÍLNY
ozon
28 659 Kč –25 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Popis

Ošetření interieru automobilu ozónem umožňuje odstranění nežádoucích mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry, plísně, spory a kvasinky, tím, že napadá jejich molekulární strukturu a způsobí smrt (bakterie) nebo inaktivaci (virus). Účinek je založen na oxidačních vlastnostech ozonu, zemního plynu složeného ze tří molekul kyslíku přítomných ve stratosféře. Díky tomu všemu jsou výsledky účinné i při odpuzování napadajících zvířat a malých hlodavců a při odstraňování zápachů.

Technická specifikace

El. připojení 220-240V 50/60Hz
Příkon 85W
Produkce ozónu 10g/h
Větrák 115m3/h
El. kabel 3m
Tělo stroje ocel, bílý nátěr
Časovač ne
   

 

Ozon díky svým vlastnostem dezinfikuje, který dýcháme, a dezinfikuje vodu, kterou používáme. Odstraňuje více než 99,00% bakterií, plísní, hub, kvasinek, pylu a roztočů a inaktivuje virus. Je to silný podporovatel v boji proti alergiím, astmatu a infekcím, protože ničí mikrobiální náboj přítomný ve vzduchu a na površích.

ODSTRAŇUJE  ZÁPACH INTERIÉRU AUTOMOBILU

Čistí vzduch odstraňováním nepříjemných pachů kouření, vaření, potu, rozkladu, plísní, moči a zvířecí srsti. Molekuly ozonu se neomezují pouze na jejich zakrytí, ale útočí a zcela neutralizují genové vlastnosti částic, které způsobují zápach, a zanechávají příjemný čistý pocit deodorizované prostředí.

ODSTRAŇUJE HMYZ

Je to vynikající přírodní odpuzující prostředek proti mouchám, komárům, blechám, plošticím, švábům, mravencům, plísním a malým hlodavcům. Tito nežádoucí „hosté“, kromě toho, že jsou nepříjemní, jsou nebezpečným prostředkem přenosu nemocí jak pro lidi, tak pro zvířata. Na rozdíl od tradičních chemických prostředků působí ozon bez zdravotních rizik. Kromě toho brání proliferaci, odstraňuje bakterie a zabraňuje jejich množení.

PŘÍRODNÍ

Ozon je přírodní plyn složený ze tří molekul kyslíku (O3) vytvářejících se ve stratosféře působením UV paprsků a s elektrickými výboji blesku.

EKOLOGICKÝ

Perfektně dezinfikuje bez potřeby přísad nebo chemických čisticích prostředků, výhradně za použití své přirozené oxidační síly. Po ukončení ošetření je naše stroje převedou zpět na kyslík bez uvolnění toxických nebo chemických zbytků.

Máme dlouholetou praxi v používání ozonu pro dezinfekci interíeru automobilů

Specifikace

Hmotnost netto 2.5
Rozměry netto 16(šířka) x 27(výška) x 26(délka) cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: