Gyeon Q2 Booster 30 ml keramická ochrana

Gyeon Q2 Booster 30 ml keramická ochrana: Univerzální hydrofobní ochrana zlepšující vlastnosti již nanesených keramických povlaků.

Skladem
Kód: 13913
2 219 Kč
Kategorie: Sealenty a keramické ochrany
Záruka: 2 roky
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Gyeon Q2 Booster 30 ml keramická ochrana: Univerzální hydrofobní ochrana zlepšující vlastnosti již nanesených keramických povlaků.

Pokud máte rádi extrémní odvod vody, Q2 Booster je nejlepším produktem na trhu, abyste toho dosáhl. Vytváří extrémní hydrofobnost, když je spárován s vysoce kvalitními keramickými povlaky a dosahuje úhlu smáčení až 120°. Q2 Booster není vhodný jako samostatná ochrana, nýbrž jako vrchní vrstva. Musí být aplikován tedy krátce po instalaci standardní keramické ochrany.

Q2 Booster je často zaměňován za klasický povlak, který po delší době obnoví původní vlastnosti již před časem aplikované ochrany. Faktem je, že Q2 Booster je reaktivní vrchní povlak na bázi fluoru, který mění povrchové napětí zcela nevytvrzeného povlaku! Není tedy možné jej používat jako "servisní" povlak při pravidelných údržbách.

TIP: Použijte Q2 Booster nejpozději 2 týdny po nanesení keramického základního nátěru. Vzhledem k jeho extrémně rychlému odpařování jej nemusíte vidět na povrchu. Určitě to však budete cítit!

Doporučení spotřeba: 30 ml / vůz
Úhel smáčení: >120'
pH tolerance: 2-11
Možnost vrstvení
Odolnost: až 12 měsíců
Chemická odolnost: 5/5
Samočistící schopnosti: 5/5
Výsledný finiš: 5/5
Odvod vody 6/5

Q2 Booster je nejjednodušší způsob, jak co nejlépe využít efektivitu již naneseného povlaku. Ať už je to Q2 One, Q2 Pure, Q2 Mohs nebo cokoliv mimo sortiment Gyeon. Aplikací můžete masivně zvýšit životnost a hydrofobnost.

Aplikace Q2 Booster je dětská hra. Připravte si povrch tak, aby byl bez olejů a mastnoty. Díky rychlé odpařovací formaci Q2 Booster vyžaduje pouze lehké a snadné leštění.

Obsah balení:
Gyeon Q2 Booster 30 ml
Gyeon aplikátor
4x Gyeon Q2M Suede 10x10 cm

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: