Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

KAMIKAZE COLLECTION ICHIBAN FINISHING COMPOUND - 250ML

Kamikaze Ichiban Finish Polish byl navržen tak, aby detailer využil mírné řezné schopnosti leštící pasty a zároveň měl vynikající schopnost udělat maximální finiš. 250ml

Skladem (2 ks)
Kód: 2172
950 Kč
Kategorie: Leštící pasty
kamikaze
Tip
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Kamikaze Ichiban Finish Polish byl navržen tak, aby detailer využil mírné řezné schopnosti leštící pasty a zároveň měl vynikající schopnost udělat maximální finiš lakované části automobilu. Cílem Ichiban Finish Polish je poskytnout vám vynikající řešení pro práci na středně až měkkých lacích, jaké se často vyskytují na japonských automobilech. Kamikaze je Japonská společnost, která již od jejích počátku vyvíjí nekompromisní a exkluzivní přípravky.  Ve spojení s leštícím kotoučem Banzai Red Buff Pad nebo Banzai Black Buff Pad vytváří Ichiban Finish Polish vynikající jednostupňový systém leštění. Pro větší schopnost řezání nebo odstranění hlubší vady nebo škrábance použijte Banzai Cut Compound s vlnitými podložkami Banzai Wool Buff a poté dokončete s Ichiban Finish Polish a Banzai Buff Pads. 

logo kamikaze

Pokud máte pocit ,že cena je neodpovídající oproti konkurenci opravdu tomu tak není - tato leštěnka vyniká svou schopností ,že stačí na kotouč aplikovat jen dvě malé kapky a zázraky na laku jdou již samy.

Obsah 250ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jedinečná japonská autokosmetika vyvíjená velmi precizně, aby splňovala ty nejpřísnější kritéria.  Na trhu nenajdete luxusnější autokosmetiku.

Pokud hledáte prvotřídní kvalitu a neohlížíte se na finance tak právě KAMIKAZE COLLECTION je pro Vás.

Neustále se rozšiřující  portfolio výrobků, Vám dává široký výběr produktů.