1 hodnocení

KAMIKAZE COLLECTION OVER COAT 3.0 100ml

- extrémní podpora water beadingu 100ml.

Skladem (3 ks)
Kód: 2196
Značka: Kamikaze
1 390 Kč
no 3 over coat
Tip

Kamikaze Collection Over Coat 3.0  100 ml keramický detailer

Hledáte-li to nejlepší pro ošetření vozu bez ohledu na cenu, pak Kamikaze Collection 100% splní Vaše očekávání!

Nano-keramické povlaky jsou náchylné na vytváření vodních skvrn (tzv. water spoty). Over Coat vytvoří na keramické ochraně další extrémě voděodpodivou vrstvu, které tomuto jevu zamezí. Navíc extrémně zvyšuje finální lesk. Ajiž jsou vyřešeny jednou pro vždy Water spoty. Japonská precizní práce je vidět na každém přípravku Kamikaze Collection. Dlouhodobý proces zkoumání šéfa a Guru značky dává jistotu té největší kvality keramickým povlakům a nano částic. 

Výhody použití:
- extrémní podpora water beadingu
- prodlužuje životnost keramické ochrany
- může být použit jako samostatná ochrana (životnost až 6 měsíců)
- může být aplikován jak na suchý, tak i mokrý vůz
- vhodné k použití na laku, skle, plastech i kolech
- složené bez těkavých organických sloučenin - šetrné k životnímu prostředí
- maskuje drobné nedostatky laku

 

Návod k použití: Na mokrém autě: Nanést Over Coat na povrch a vyleštit pomocí mikrovlákna. Alternativně nastříkejte přímo na ručník a otřete povrch. Na suchém autě:

Tato metoda lépe pomůže vyplnit jakékoli drobné nedostatky laku. Technické specifikace: Na bázi vody, bez VOC Neobsahuje vosk, polymery ani PTFE Složení: tvrdá pryskyřice a siloxan na bázi vody Kontaktní úhel vody: 110 stupňů Trvanlivost: 3-6 měsíců Tolerance pH: 2-11 Tloušťka vrstvy: 1 mikron Tvrdost: N / A Krytí: 100ml = 5-10 aut Over Coat v3 je navržen k použití jako součást 3 procesu údržby mytí Kamikaze Collection, jak je uvedeno níže: Praní č. 1 = šampon proti stárnutí Reakce č. 2 = odstraňovač vodní skvrny Ochrana č. 3 = kabát Léčba č. 4 = léčba proti stárnutí Velikosti: 100 ml a 250 ml. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: