Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

LABOCOSMETICA #VERITAS 1L ČISTIČ A ODMAŠŤOVAČ

#VERITAS 1L ČISTIČ A ODMAŠŤOVAČ - je to produkt bez kterého se žádný detailer neobejde.

Skladem (2 ks)
Kód: 2154
Značka: Labocosmetica
629 Kč
4035 labocosmetica veritas 1000ml
Novinka
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

LABOCOSMETICA #VERITAS 1L ČISTIČ A ODMAŠŤOVAČ - je to produkt bez kterého se žádný detailer neobejde. Vyníkající pro přípravu před aplikací veškerých povlaků a nebo sealentů. Po nanesení Vám zvýrazní kruhové škrábance a napomáhá tím co nejlepe připravit lak nebo jakýkoliv jiný povrch pro finální aplikaci.zdůrazňuje základní nedostatky bez rizika vyblednutí laku. 

veritas1

Na rozdíl od IPA, které se rychle odpařují a nedokážou zajistit důkladné vyčištění, je navržen tak, aby dosahoval vynikajících výsledků i v letním období. Má velmi vysoký antistatický efekt a odpuzuje prach což nám velmi pomáhá při aplikaci povlaku.

Důkladně zkoumán, vyvinut a testován v laboratořích Mafra ve spolupráci s nejprestižnějšími světovými výrobci sportovních vozů.

#VÈRITAS lze používat čistý nebo ředěný v poměru 1:4. V případě čistého produktu nastříkejte #VÈRITAS na hadřík z mikrovlákna a poté přeneste na povrch. V případě zředěného produktu nastříkejte přímo na povrch. Vyhněte se stříkání neředěného produktu přímo na karoserii. Chcete-li zkontrolovat stav povlaku po mytí vozu, nastříkejte #VÈRITAS na ještě mokrý vůz na povrch kapoty ze vzdálenosti 60 cm, poté opláchněte proudem vody.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: