Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

LEŠTIČKA ADBL ROLLER D15125-01 + B - DA V SADĚ S TAŠKOU

ADBL ROLLER D15125-01 + B

Leštící stroj s příslušenstvím TAŠKA

ADBL ROLLER D15125-01 je nejuniverzálnější lešticí stroj se zdvihem 15 mm.

Skladem (2 ks)
Kód: 14090
Značka: ADBL
7 340 Kč –15 % 6 245 Kč
Kategorie: VYBAVENÍ DÍLNY
Záruka: 2 roky
LEŠTIČKA ADBL ROLLER D15125-01 + B - DA V SADĚ S TAŠKOU
7 340 Kč –15 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

ADBL ROLLER D15125-01 + B

Leštící stroj s příslušenstvím TAŠKA

ADBL ROLLER D15125-01 je nejuniverzálnější lešticí stroj se zdvihem 15 mm.

Funguje skvěle, kdekoli potřebujete vyváženou korekční sílu v kombinaci s dokonalou povrchovou úpravou.

Vysoký točivý moment motoru umožňuje intenzivní osvěžení barvy v systému One Step a přesný zdvih 15 mm zajišťuje perfektní povrchovou úpravu.

Tento stroj je nenahraditelný v mezistupni vícestupňové korekce laku.

Stroj má elektronicky řízený systém Soft Start a přesnou stabilizaci rotace.

Dlouhá a flexibilní šňůra a ergonomická hlava stroje podporují uživatele během mnoha hodin práce.

Díky promyšlené a osvědčené konstrukci je zařízení prakticky bezproblémové. Potvrzují to vícestupňové a rozsáhlé testy zařízení, které byly provedeny před uvedením výrobku na trh.

PARAMETRY D15125-01

 • Maximální zdvih - 15 mm
 • Průměr lešticí podložky - 125 mm
 • Průměr točny - 125 mm
 • Výstupní výkon (Watt) - 810 W
 • RPM (otáčky za minutu) - 1560 - 4800
 • Délka napájecího kabelu - 5 m
 • Hmotnost - 2,8 kg
 • Elektronická regulace rychlosti - ANO
 • Spouštěč měkkého startu - ANO
 • Izolační třída - II
 • Provozní napětí - 230 V / 50 Hz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ADBL je polská značka profesionální automobilové kosmetiky, která je mimořádně efektivní v pomoci nejen automobilovým nadšencům a nadšencům, ale i profesionálům. Filozofii ADBL představuje následující prohlášení : "PŘEDSTAVTE SI, O KOLIK PŘÍJEMNĚJŠÍ BY BYLO ŽÍT VE SVĚTĚ VŽDY ČISTÝCH A VOŇAVÝCH AUTOMOBILŮ, ULIC, MĚST A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, PROTOŽE ČISTÁ AUTA JSOU ŠŤASTNÝMI ŘIDIČI". Proto se produkty ADBL vyznačují nejen nejvyšší kvalitou,ale také jedinečnými vlastnostmi výrobků. To je také způsobeno skutečností, že ADBL je jednou z mála společností v oboru, která implementuje celý výrobní proces od myšlenky přes recept a výrobu až po balení, které je nejen moderní a estetické, ale má také rafinované a čitelné štítky. Zákazníci také oceňují ADBL pro své vysoce kvalitní produkty vždy nabízené za velmi příznivé ceny. Nabídka ADBL zahrnuje celou řadu produktů od účinných aktivních pěn a šamponů přes rychlé detaily a tekuté vosky, přípravky na ochranu vnitřních i vnějších plastů, přípravky na čištění a ochranu pryžových prvků, mytí čalounění, přípravky, jako je krvácející ráfek, a konče příslušenstvím, jako jsou kartáče na detailigu, mikrovlákna a rukavice pro mytí vozu. Přípravky ADBL jsou nejen vysokou kvalitou, efektivitou a efektivitou, ale také příjemnými pocity pro smysly díky zajímavým kombinacím vůní, např. tropické noci, sušenkám nebo koksu. V nabídce ADL najdeme produkty určené profesionálům. Jedná se o produkty řady PRO, včetně APC PRO, Shampoo Pro, Pre-sprey Pro nebo Wpie Out Pro. ADBL neustále vylepšuje a vylepšuje své produkty a zavádí nové produkty. V poslední době se objevilo několik nových produktů, jako je vysoce kvalitní mycí rukavice pro mikrovlákna ADBL CareMitt nebo celá řada aktivních pěn Yeti. Revolucí na detailním trhu roku 2018 je lešticí stroj ADBL Roller dostupný ve dvou variantách: malý, praktický válec s zdvihem 9 mm a větší, výkonnější válcový stroj ADBL s zdvihem 15 mm.