Nyní velké slevy na vybrané druhy zboží.

Menzerna Control Cleaner 250 ml

Menzerna Control Cleaner 250 ml: inspekční sprej vhodný k stírání zbytků past a přípravu povrchu pro aplikaci sealantů a keramických ochran.

Skladem (5 ks)
Kód: 13898
Značka: Menzerna
264 Kč –25 % 198 Kč
Kategorie: Leštící pasty
Záruka: 2 roky
Menzerna Control Cleaner 250 ml
264 Kč –25 %
DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000,-
PLATBA KARTOU - BEZPEČNÉ PLATBY

Menzerna Control Cleaner 250 ml: inspekční sprej vhodný k stírání zbytků past a přípravu povrchu pro aplikaci sealantů a keramických ochran.

Menzerna Control Cleaner je čisticí kapalina podporující kontrolu povrchu laku během a po leštění. Zbytky lešticí pasty mohou drobné vady zakrývat a tím zakrývat i skutečný stav leštěného povrchu. Aby se tomu zabránilo, důkladně vyčistěte lak od zbytků past pomocí Control Cleaneru. Díky použití přípravku Control Cleaner je možné posoudit skutečný účinek korekce laku. Neobsahuje silikon. Bezpečné pro použití v karosárnách.

Použití:
1. Naneste na chladný povrch.
2. Okamžitě otřete čistým hadříkem z mikrovlákna.
3. Otočte hadřík a jemně otřete nátěr, dokud na povrchu nebudou žádné šmouhy.

Objem: 500 ml

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi, emulze, leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací pasty Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit. Velmi oblíbenou se stává leštící pasta Menzerna 3v1, která v jednom kroku Váš vůz i ochrání od povětrnostních a jiných nežádoucích vlivů.
 
Menzerná je velmi kvalitní značka, která by neměla chybět každému detailerovi.