Neohodnoceno

Menzerna heavy cut compound 400 1L leštící pasta

MENZERNA Heavy Cut - dokonalá leštící pasta na střední až velké defekty laku. 1L -Málo prašná

Skladem (4 ks)
Kód: 13926
Značka: Menzerna
1 099 Kč –28 % 789 Kč
Kategorie: Leštící pasty
Záruka: 2 roky
Menzerna heavy cut 400
Akce Tip
1 099 Kč –28 %

MENZERNA HEAVY CUT COMPOUND 400

Nová leštící pasta, která obsahuje sloučeniny abrasiva pro automobilové povrchy a zanechává oslnivé výsledky. Tato leštenka na auto je určená pro odstranění defektů laku pomocí hrubých leštících kotoučů jedním krokem v rekordním čase. Zpracovává lak automobilu s využitím nejnovějších technologií v leštění.

Výhody:

  • V jednom Kroku velký rozdíl.
  • Díky abrazivům ušetříte čas při leštění 
  • Vysoká účinnost pasty
  • Vysoký lesk v jednom kroku

Použití:

Použijte tvrdý leštící kotouč. Tato leštící pasta na auto se použije na velké defekty na laku karoserie automobilu. Otvírání láhve je velmi praktické. Na leštící kotouč nanesete jen několik malých teček a pustíte se do leštění autolaku karoserie. Tudíž úspora této velmi abrazivní leštící pasty je velká. Připravujeme i leštící pasty 3M.

 

Leštící pasty od  Německého výrobce Menzerna Vám dává záruku té největší kvality, kterou potřebujete při leštění Vašich plechových miláčků. 

Určitě neváhejte navštívit naší sekci AUTOKOSMETIKA   kde najdete vše potřebné pro dokonale čisté auto.

 

 objem 1000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888.K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi , emulze , leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má nejlepší leštící pasty na trhu za přijatelné ceny. Dokonalé leštěnky pro vaše milované káry. Neváhejte a zvolte Menzernu, je to osvědčená Německá kvalita.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací. Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko jednodušší  a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit.