Neohodnoceno

Menzerna super finish plus 3800 1L

Leštící pasta Super Finish Plus  3800 1L  je pasta dokonalý finiš laku karoserie. Menzerna vyniká Německou kvalitou.

Skladem (5 ks)
Kód: 1590
Značka: Menzerna
790 Kč –14 % 680 Kč 561,98 Kč bez DPH
Kategorie: Leštící pasty
lestici pasta super finish plus 3800 1l menzerna 2292261001
Akce
790 Kč –14 %

Leštící pasta Super Finish Plus - Dokonalá pasta pro super finiš. Tato pasta vyniká Německou kvalitou. Všeobecně veškerý sortiment značky Menzerna má velmi vysokou kvalitu. Výborně se s ní pracuje a velmi dobře stírá z laku automobilu.

Výborná cena za 1L

 

Profesionální lešticí směsi pro průmysl a řemesla

Menzerna nastavuje standardy ve vývoji a výrobě profesionálních lešticích past pro průmysl a řemesla od roku 1888. K dokonalému leštění jdeme vždy na míle daleko. S našimi inovativními směsmi a procesy leštění zajistíme, že dosáhnete prvotřídních výsledků, které vás inspirují a udělají dojem. Díky rozsáhlému know-how v oblasti receptur a přesnému pochopení požadavků zákazníků se společnost Menzerna stala specialistou a technologickým lídrem v oblasti průmyslových leštících směsí. Pevné směsi , emulze , leštidla na automobily nebo laky na čluny - Menzerna má ten správný leštidlo pro všechny povrchy a všechny aplikace.

menzerna
 
Leštící pasta Menzerna je záruka kvality v oblasti leštění autolaků na karoserii. Nabízejí leštící pasty od nejhrubších až po nejjemnější finišovací. Dále mají leštící pasty na kovové části automobilu. Leštění s pastami Menzerna je pak daleko snažší a ušetří Vám čas. A to zejména detaileři dokáží ocenit.